YALIN HABERLERİ

Yalın haber, Yalın son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yalın 8.6.2017
Dha İstanbul -  Metrobüslerın " Çocuk Dramları"
Yalın ayak.. İçinde bir kaç kuruş olan sımsıkı kapatılmış minik bir avuç. Açılmayan göz kapakları... İhsan DÖRTKARDEŞ, İstanbulDHA6 - 7 yaşlarında bir çocuk. İçinde bulunduğu metrobüsün en küçük ve en meçhul yolcusu. Adını, kim olduğunu bilen yok. Söyleyemiyor.
Yalın 31.5.2017
Sağlıkta Medıcabıl Kalitesi Yıldırım'da!
Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali'nin Özel Medicabil Yıldırım Cerrahi Tıp Merkezi ziyaretine; Özel Medicabil Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Ömer Faruk Bilgen, Özel Medicabil Hastanesi Mesul Müdürü Prof. Dr. Oya Kutlay, Özel Medicabil Hastanesi Yalın Sağlık/Kalite Adreditasyon Koordinatörü Prof.
Yalın 16.5.2017
Generali Grubu Türkiye'yi, Büyüme Lokomotifi Olarak Seçti
Frédéric de Courtois sözlerine "Temel işlerimize daha çok odaklandığımız, varlıklarımızın yönetimine daha büyük bir disiplin getirdiğimiz önemli bir dönemden geçtik. Generali Grup, Daha Yalın, Daha Akıllı, Daha Hızlı olarak belirlenen stratejinin uygulanması ve finansal hedeflere ulaşmak için emin adımlarla ilerliyor.
Yalın 9.5.2017
Msa - Naked Cake
"Yalın detaylar, sade dokunuşlar ve görünürde pandispanya.
Yalın 28.4.2017
Ünye'de Uçurtma Şenliği Düzenledi
Okulun sahibi Prof. Dr. Ayşe Haznedar Yalın, gazetecilere yaptığı açıklamada, düzenledikleri çeşitli etkinliklerle çocukları sosyal hayata kattıklarını söyledi.
Yalın: Endüstri 4.0 Nedir?Yalın 16.4.2017
Yalın 4.4.2017
Msa-Naked Cake
"Pastacılık trendlerinin son gözdesinin naked cake olduğunu hepimiz biliyoruz. Yalın sunumu ve modern konsepti ile bakışları üzerine çeken bu pastayı MSA'ya taşıyor ve sizleri en güzel reçeteler ile bir araya getiriyoruz.
Yalın 31.3.2017
Sürdürülebilir Satınalma & Tedarik Zinciri Yönetimi Zirvesi
"Satınalma Alanında Lider Olan Konuşmacıların İleri Düzey Uygulamalarını ve Gerçek Hayattan Örneklerini Paylaştığı Bosphorus Satınalma Zirvesi Bu Yıl Yine Benzersiz Bir İçerikle İş Dünyasına Sunuluyor.
Yalın 28.3.2017
Yalın
"Bayıla Bayıla" albümüyle 2016 yılının son çeyreğine damgasını vuran aşk şarkılarının efsane ismi Yalın, 28 Mart'ta Zorlu PSM'de sevenleriyle yeniden bir araya geliyor.
Yalın 28.3.2017
Ünye Kent Konseyinin Çalışmaları
Ünye Kent Konseyi Başkanı Prof. Dr. Ayşe Yalın, konsey binasında düzenlenen toplantıda yaptığı konuşmada, Ünye'de daha sağlıklı, daha keyifli bir kent kültürü oluşması için çalışmalar yürüttüklerini söyledi.
Yalın 25.3.2017
Yalın
Türk pop müziğin başarılı ismi Yalın, İzmirli sevenleriyle bir araya geliyor.
Yalın 25.3.2017
Msa - Naked Cake
Pastacılık trendlerinin son gözdesinin naked cake olduğunu hepimiz biliyoruz. Yalın sunumu ve modern konsepti ile bakışları üzerine çeken bu pastayı MSA'ya taşıyor ve sizleri en güzel reçeteler ile bir araya getiriyoruz.
Yalın 15.3.2017
Özel Medıcabıl Hastanesi'nin Bilimsel Etkinlikleri Devam Ediyor…
5. Medicabil Bilimsel Etkinlikleri kapsamında uluslararası katılımla düzenlenen Yalın Hastane Kongresi, 23-25 Mart 2017 tarihlerinde Grand Swiss bel-Hotel Çelik Palas Bursa'da gerçekleştirilecek.
Yalın 27.2.2017
Eski Milletvekili Yalın Vefat Etti
Eski Ordu Milletvekili Günay Yalın vefat etti.
Yalın 16.2.2017
Profesör Sanatıyla Fırtınaya Meydan Okudu
"Fırtınayı Yaşamak" adlı performans çalışmasının üçlemeden oluştuğunu kaydeden Prof. Dr. Kavukçu, şu bilgileri verdi: "Birincisi fırtınaya durmak, ikincisi renkli fırtına, üçüncüsü ise fırtına sessizliği ismini taşımaktadır. Birinci performansta fırtınanın en yalın hali verilirken, fırtınanın doğayla yalın bir şekilde bütünleşmesi, insanın içindeki saflığıyla doğanın saflığını birleştirmek amacı yatmaktadır.
Yalın 1.2.2017
Bursalılar 'MUTLULUK'TA Buluştu
Katılımcıları sürekli canlı tutmayı hedefleyen konferansta, izleyenler pek çok video ve müzikler eşliğinde kahkahaya boğuldu. Yalın karakter analizleri sonrasında, aslında mutluluğun çok uzak olmadığı, paylaşmaktan geçtiği de animasyon eşliğinde sunuldu.
Şu an buradasınız: Yalın Haberleri | Yalın Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Yalın haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Yalın kimdir, hayatı ve biyografisi. Yalın Ayak Konser Verdi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 1.4.2020 15:44:25. #1.14#
title