Toyota’dan Cenevre’de Tam Hibrid Atağı Yaris HSD Konsept Ve Prius+

Toyota’dan Cenevre’de Tam Hibrid Atağı Yaris HSD Konsept Ve Prius+

Toyota’dan Cenevre’de Tam Hibrid Atağı  Yaris HSD Konsept Ve Prius+
Bültenler - Haberler | Otomobil

Toyota, Cenevre Motor Show'da Çevreci Teknolojilerine Olan Güvenini Bir Kez Daha Gözler Önüne Serecek.

Çevreci teknolojilerin lideri Toyota'nın 2011 Cenevre Motor Show standı kanıtlanmış tam hibrid teknolojisine ayrılacak.Tam hibrid teknolojisinin sürdürülebilir ulaşım için temel çözüm olduğuna inanan Toyota, tam Hibrid Araçlar (HV), Plug-in Hibrid Araçlar (PHV), Elektrikli Araçlar ve yakıt hücreli Hibrid Araçlar ile gövde gösterisi yapacak.

Toyota'nın Avrupa'daki geleceği: Yaris HSD Konsept

Avrupa'nın en büyük pazarı olan B segmentine yönelik tasarlanan Toyota Yaris HSD konsept de ilk kez Cenevre Motor Show'da sahne alacak. Toyota'nın hibrid teknolojisinin Avrupa'da daha geniş kitlelere ulaşması hedefinin önemli bir adımı olan Yaris HSD Konsept, aynı zamanda Toyota'nın geleceğe yönelik dizayn yaklaşımına da ışık tutacak.

Avrupa'nın ilk 7 koltuklu tam hibridi Toyota Prius+

Cenevre'de ilk kez boy gösterecek bir yeni model ise Prius+ olacak. Dünyada 2 milyon adedin üzerinde satışı ile kendi başına bir marka olan tam hibrid Prius'un Avrupalı müşterilerin çok yönlü ihtiyaçlarına cevap verecek 7 koltuklu versiyonu olan Prius+, iç hacim ve yolcu kapasitesinde önemli bir artış sunuyor. Prius DNA'sının tüm özelliklerini taşıyan Prius+, aynı zamanda MPV pazarındaki 7 koltuklu araçlar içerisinde yakıt tüketimi en düşük otomobil olarak dikkat çekiyor.

Kaynak: Bültenler

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title