Teknik Adamlar Yeni Döneme Hazır

Teknik Adamlar Yeni Döneme Hazır

Teknik Elemanlar Derneği (TEKDER) İstanbul İl Başkanlığı kongre sonrası yeni dönem hazırlıklarını tamamladı.

11.09.2015 11:00 | Son Güncelleme: 11.09.2015 11:00
Teknik Adamlar Yeni Döneme Hazır

Geçtiğimiz Haziran ayında 11. Genel Kurul'unu icra ederek yeni Yönetim Kurulunu oluşturan TEKDER İstanbul İl Başkanlığı 2015-2016 ve 2015-2018 yıllarını kapsayacak faaliyetlerin planlanması için iki günlük bir Planlama Toplantısı gerçekleştirdi. Toplantı neticesinde bir ve üç yıllık dönemler boyunca ne gibi faaliyetlerin yapılacağı kararlaştırıldı.

Öncelikle Misyon, Vizyon, Hedefler, İlkeler ve Stratejilerin günümüz ihtiyaçları dikkate alınarak revize edildiği toplantıda yeni teşkil edilen komisyonların görev tanımları, hedefleri ve faaliyet planları hazırlandı.

Genel Kurul'a katılan üyelerden alınan geri bildirimlerin değerlendirildiği planlama toplantısında yeni dönem faaliyetlerinde üye gelişimi ve üyelerle iletişime ağırlık verildi. Bu kapsamda yeni dönemde seminer, panel, çalıştay, eğitim ve sosyal içerikli faaliyetlere ağırlık verilecek.

İstanbul İl Başkanı Doç. Dr. Metin Gümüş Planlama Toplantısını "Güçlendirdiğimiz yönetim kadromuzla üyelerimizin bizlerden beklentilerini fazlasıyla karşılayacağız. Yeni dönemde üyelerimizin ve kamunun faydasına birçok projeye imza atacağız." şeklinde değerlendirdi.

Kaynak: Bültenler

Abone Ol
Google'da Takip Et
Paylaş
Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!
title