Süper Lig'de haftanın programı - Haberler Spor
Haberi Paylaş

    Süper Lig'de haftanın programı

    Hürriyet - Haberler | Spor
    Süper Lig'de haftanın programı

    Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın programı şöyle: Süper LigBugün: 20.00 Aytemiz Alanyaspor-Beşiktaş (Bahçeşehir Okulları)Yarın: 14.00 İttifak Holding Konyaspor-Kasımpaşa (Konya Büyükşehir Belediye)17.00 Trabzonspor-Çaykur Rizespor (Medical Park)20.

    Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın programı şöyle:

    Süper Lig

    Bugün:

    20.00 Aytemiz Alanyaspor-Beşiktaş (Bahçeşehir Okulları)

    Yarın:

    14.00 İttifak Holding Konyaspor-Kasımpaşa (Konya Büyükşehir Belediye)

    17.00 Trabzonspor- Çaykur Rizespor (Medical Park)

    20.00 Fraport TAV Antalyaspor-Fenerbahçe (Antalya)

    1 Mart Pazar:

    13.30 Yukatel Denizlispor-BtcTurk Yeni Malatyaspor (Denizli Atatürk)

    16.00 MKE Ankaragücü-Demir Grup Sivasspor (Eryaman)

    19.00 Galatasaray-Gençlerbirliği (Türk Telekom)

    2 Mart Pazartesi:

    20.00 Hes Kablo Kayserispor-Göztepe (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

    20.00 Medipol Başakşehir-Gaziantep FK (Başakşehir Fatih Terim)

    TFF 1. Lig

    Yarın:

    14.00 Osmanlıspor-Fatih Karagümrük (Osmanlı)

    16.30 Eskişehirspor-Akhisarspor (Yeni Eskişehir)

    19.00 Adana Demirspor-Hatayspor (5 Ocak Fatih Terim)

    1 Mart Pazar:

    14.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Ekol Göz Menemenspor (Kazım Karabekir)

    14.00 Cesar Grup Ümraniyespor-Bursaspor (Ümraniye Belediye)

    16.30 İstanbulspor-Adanaspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

    19.00 Altay-Altınordu (Aziz Kocaoğlu)

    2 Mart Pazartesi:

    19.00 Ekol Hastanesi Balıkesirspor-Keçiörengücü (Balıkesir Atatürk)

    19.00 Giresunspor-Boluspor (Giresun Atatürk)

    TFF 2. Lig

    Kırmızı Grup:

    Yarın:

    14.30 Ankara Demirspor-Eyüpspor (TCDD Ankara Demirspor)

    14.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Tuzlaspor (Bodrum İlçe)

    1 Mart Pazar:

    14.00 Sivas Belediyespor-Vanspor FK (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu)

    14.30 Kardemir Karabükspor-Kırşehir Belediyespor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

    14.30 Etimesgut Belediyespor-Sakaryaspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

    14.30 Ergene Velimeşespor-Bayburt Özel İdare (Mustafa Kemal Atatürk)

    14.30 Uşakspor-GMG Kastamonuspor (Uşak 1 Eylül)

    14.30 Niğde Anadolu-Bandırmaspor (Niğde 5 Şubat)

    Beyaz Grup:

    1 Mart Pazar:

    14.00 Hekimoğlu Trabzon-Hacettepe (Vakfıkebir İlçe)

    14.00 Gümüşhanespor-Amed Sportif Faaliyetler (Gümüşhane Yenişehir)

    14.00 Şanlıurfaspor-Zonguldak Kömürspor (Şanlıurfa GAP)

    14.30 Sarıyer-Sancaktepe (Yusuf Ziya Öniş)

    14.30 Tarsus İdman Yurdu-Çorum FK (Tarsus İlçe)

    14.30 Başkent Akademi-Afjet Afyonspor (Osmanlı)

    14.30 Yılport Samsunspor-İnegölspor (Samsun Yeni 19 Mayıs)

    14.30 1922 Konyaspor-GMG Kırklarelispor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz)

    14.30 Pendikspor-Manisa FK (Pendik)

    TFF 3. Lig

    1. Grup:

    Yarın:

    14.30 Sultanbeyli Belediyespor-Serik Belediyespor (Sultanbeyli Gölet)

    14.30 Manisaspor-Şile Yıldızspor (Manisa 19 Mayıs)

    14.30 Çatalcaspor-Erzinspor (Ziya Altınoğlu)

    1 Mart Pazar:

    13.00 Tokatspor-Karbel Karaköprü Belediyespor (Gaziosmanpaşa)

    14.00 Yomraspor-Çankaya FK (Yomra İlçe)

    14.00 Artvin Hopaspor-Silivrispor (Hopa İlçe)

    14.00 52 Orduspor-Düzcespor (19 Eylül)

    14.30 Kızılcabölükspor-1928 Bucaspor (Kızılcabölük)

    14.30 68 Aksaray Belediyespor-Anagold 24Erzincanspor (Dağılgan)

    2. Grup:

    Yarın:

    14.30 Esenler Erokspor-Erbaaspor (Esenler)

    1 Mart Pazar:

    13.30 Cizrespor-Turgutluspor (Cizre)

    14.00 Elazığ Belediyespor-Büyükçekmece Tepecikspor (Gençlik Merkezi)

    14.00 Ağrı 1970-Kozanspor (Vali Lütfü Yiğenoğlu)

    14.30 Kocaelispor-Karşıyaka (Kocaeli)

    14.30 Kemerspor 2003-1877 Alemdağspor (Kemer İlçe)

    14.30 Fethiyespor-Belediye Derincespor (Fethiye İlçe)

    14.30 Payasspor-Ofspor (Payas İlçe)

    3. Grup:

    Yarın:

    14.30 Halide Edip Adıvarspor-Yozgatspor 1959 (Maltepe Hasan Polat)

    1 Mart Pazar:

    14.00 Diyarbekirspor-Nazilli Belediyespor (Diyarbakır)

    14.00 Pazarspor-1954 Kelkit Belediyespor (Pazar İlçe)

    14.30 Osmaniyespor-Medicalpark Batman Petrolspor (7 Ocak)

    14.30 Karacabey Belediyespor-Muğlaspor (Karacabey M. Fehmi Gerçekler)

    14.30 Modafen-Malatya Yeşilyurt Belediyespor (Alemdağ)

    14.30 Darıca Gençlerbirliği-Altındağ Belediyespor (Darıca İlçe)

    14.30 Nevşehir Belediyespor-Gölcükspor (Nevşehir Gazi)

    14.30 Somaspor-Bayrampaşa (Soma Atatürk

    Hürriyet - Spor Haberleri

    Haberi Kaydet
    /beğendim
    /alkışladım
    /beğenmedim
    /güldüm
    /üzüldüm
    /sinirlendim
    /şaşırdım
    500
    Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
    title