Sarıkamış Şehitleri Anma Yürüyüşü İçin Rota Belirlendi - Haberler
Haberi Paylaş

Sarıkamış Şehitleri Anma Yürüyüşü İçin Rota Belirlendi

İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel
Sarıkamış Şehitleri Anma Yürüyüşü İçin Rota Belirlendi

Bu yıl Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç'ın girişimleri ile Sarıkamış Şehitleri'ni Anma Yürüyüşü Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından gerçekleştirilecek.

Bu yıl Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç'ın girişimleri ile Sarıkamış Şehitleri'ni Anma Yürüyüşü Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından gerçekleştirilecek. Projenin

Koordinatörlüğünü yapan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çintimar, STK temsilcileri ve gençler ile bir toplantı yaptı.

Palandöken Gençlik Merkezi'nde gerçekleştirilen toplantıda açılış konuşmasını Gençlik Merkezleri Müdürü Köksal Kaçmaz yaptı. Kaçmaz, Erzurum GHSİM olarak şimdiden 05-06 Ocak 2013 tarihlerinde yapılacak olan Sarıkamış Şehitleri'ni Anma Yürüyüşü'ne hazır olduklarını söyledi.

Açılış konuşmasının ardından slayt eşliğinde yapılacak etkinlik hakkında katılımcılar bilgilendirildi. Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çintimar'da yaptığı konuşmasında, bu yıl Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç öncülüğünde 10 bin genç ile Sarıkamış Şehitleri'ni Anma Yürüyüşünü gerçekleştireceklerini belirterek, "Erzurum'dan 06 Ocak 2013 günü 5 bin genç ve STK temsilcisi ile Sarıkamış yolculuğunu başlatacağız. Gençlik Şuhedanın izinde başlığı altında Sarıkamış Şehitleri'ni Anma Yürüyüşüne katılacağız"dedi.

Önümüzdeki hafta STK ve gençlik liderleri ile bir araya gelerek son kez yürüyüşte neler yapılması gerekir konusunda son bir istişare toplantısı yapacaklarının altını çizen Çintimar, Erzurum'dan Sarıkamış'a gidecek olanlar için belirlenen noktalardan 06 Ocak 2013 tarihinde otobüs kaldıracaklarını sözlerine ekledi.

Palandöken Gençlik Merkezi'nde yapılan bilgilendirme toplantısına Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çintimar, İzcilik Federasyonu Başkanı Hasan Dinçer Subaşı, Gençlik Hizmetleri ve Spor Yakutiye İlçe Müdürü Suat Yılmaz, Palandöken İlçe Müdürü Köksal Kaçmaz,

Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Şube Müdürü Kaya Gezeker ile STK temsilcileri ve gençlik liderleri katıldı. - ERZURUM

Sarıkamış Şehitleri Anma Yürüyüşü İçin Rota Belirlendi

Sarıkamış Şehitleri Anma Yürüyüşü İçin Rota Belirlendi

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
title