Mehmet Ali Erbil'in hastaneye kaldırıldığı iddiası - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Mehmet Ali Erbil'in hastaneye kaldırıldığı iddiası

Haberler.com - Haberler | Magazin
Mehmet Ali Erbil'in hastaneye kaldırıldığı iddiası

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'in evinde düştüğü ve hastaneye kaldırıldığı iddia edilmişti. Oyuncu Tolga Yüce, sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımla iddiaları yalanladı.

Son olarak İbrahim Tatlıses'in programına konuk olan ve eğlenceli halleriyle dikkat çeken Mehmet Ali Erbil'in düştüğü ve hastaneye kaldırıldığı haberler i hayranlarını üzmüştü. Bu haberin ardından oyuncu Tolga Yüce, Erbil'in hastaneye kaldırıldığı yönünde çıkan haberler in gerçeği yansıtmadığını duyurdu.

Mehmet Ali Erbil'in hastaneye kaldırıldığı iddiası

"SAĞLIK DURUMU GAYET İYİ"

Sosyal medya hesabından Mehmet Ali Erbil ile çektiği pozunu paylaşan Yüce, "Değerli sanatçı Mehmet Ali Erbil'in hastaneye kaldırıldığı yönünde çıkan haberler gerçeği yansıtmıyor. Şükür an itibarıyla hepinize çok selamları var. En son hali sağlık durumu gayet iyi şükürler olsun" dedi.

Mehmet Ali Erbil'in hastaneye kaldırıldığı iddiası

YEMEK YERKEN FOTOĞRAFI PAYLAŞILMIŞTI

Erbil'in geçtiğimiz günlerde adının aşk dedikodusuna karıştığı Funda Aksu, sosyal medya hesabından şovmenin son halini paylaştı. Erbil'in yemek yerken çekilen bir fotoğrafını yayınlayan Aksu, "Hayırlı, sağlıklı haftalar diliyoruz" notunu yazdı.

Haberler.com - Magazin Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Doğruluk Kontrolü
"Mehmet Ali Erbil'in hastaneye kaldırıldığı iddiası"
YANLIŞDOĞRU
BULGULAR

"Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'in evinde düştüğü ve hastaneye kaldırıldığı iddia edilmişti. Oyuncu Tolga Yüce, sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımla iddiaları yalanladı."