Kültür ve Turizm Bakanı Atilla Hafta Sonunu Aydın'da Geçirecek

Kültür ve Turizm Bakanı Atilla Hafta Sonunu Aydın'da Geçirecek

Kültür ve Turizm Bakanı Atilla Koç, Hafta Sonunu Memleketi Aydın'da Geçirecek. Değişik Ziyaret ve Açılışılar Yapak Olan Bakan Koç, Açılışlar Sırasında Halka Hitap Edecek.

Kültür ve Turizm Bakanı Atilla Hafta Sonunu Aydın'da Geçirecek

Kültür ve Turizm Bakanı Atilla Koç, hafta sonunu memleketi Aydın'da geçirecek. Değişik ziyaret ve açılışılar yapak olan Bakan Koç, açılışlar sırasında halka hitap edecek.


Aydın programına yarın saat 14.00'te Kuşadası Tarım Kredi Kooperatifi İş Merkezi'nin açılışı ile başlayacak olan Kültür ve Turizm Bakanı Atilla Koç, saat 16.00'da Aydın'da hayırsever Kadriye Arslan tarafından yaptırılan Rehberlik Merkezi'nin açılışını yapacak. Bakan Koç daha sonra sırasıyla, Aydın Belediyesi tarafından Malazgirt Meydanı'nda yaptırılan 15. Yüzyıl Şairi Dede Ömer Ruşeni'nin heykelini ardından Güzel Sanatlar genel Müdürlüğü'nce gerçekleştirilen 'Türkiye Resimleniyor' sergisinin açılışını gerçekleştirecek.


Geceyi Aydın'da geçirecek olan Kültür ve Turizm Bakanı Atilla Koç, 27 mayıs Pazar günü de vakıflar Bölge Müdürlüğü tarafından yaptırılan Nasuh Paşa Medresesi restorasyonunda inceleme yapacak. Saat 11.00'de Koçarlı İlçesi'nde düzenlenen Çamfıstığı festivaline katılacak. Saat 12.00'de EBSO'da Ak Parti kadın Kolları'nın toplantısına katılacak olan Bakan Koç, saat 14.00'te Merkez Baltaköy'de Köydes Projesi kapsamında yaptırılan içme suyu tesisinin açılışını yapacak. 17.00'de Av. Şeyma Ceyhan'ın Nikah törenine katılacak olan Kültür ve Turizm Bakanı daha sonra Karayolu ile Ankara'ya hareket edecek.


(İK-YK)


25.05.2007 19:39 TSİ

Kaynak: İHA