İsrailli İş Adamları, İsrail Ordusuna 33 Milyon Dolar Topladı

İsrailli İş Adamları, İsrail Ordusuna 33 Milyon Dolar Topladı

19.11.2014 12:19 | Son Güncelleme: 19.11.2014 12:38

Hollywood yıldızları Arnold Schwarzenegger ve Sylvester Stallone'un da katıldığı gecede İsrail ordusuna 33 milyon dolar bağışlandı.

Arnold Schwarzenegger ve Sylvester Stallone gibi ünlüler, ABD'nin Beavers Hills kentinde düzenlenen İsrail Ordusu'nun Dostları isimli geceye katıldı.

ABD'de yaşayan İsrailli iş adamları tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen yardım organizasyonunda İsrail ordusuna para toplanıyor.

REKOR BAĞIŞ TOPLANDI

Bu seneki organizasyonda İsrail ordusuna rekor bağış toplandı. Bunun sebebi ise davetliler arasında iki Hollywood yıldızı Arnold Schwarzenegger ve Sylvester Stallone'un da olmasıydı. Daha önce de İsrail'i desteklediklerini açıklayan ünlüler, rekor rakamın oluşmasında büyük pay sahibi oldu. İsrail Ordusu'nun Dostları gecesinde bu ikilinin dışında da birçok yıldız katıldı. Bunlar arasında Ricky Martin, David Foster ve Pamela Anderson da bulunuyor.

Gecenin onur konukları İsrail askerleri olurken, organizasyonda Gazze'de binlerce sivili katleden İsrail için tam 33 milyon dolar toplandı.

Kaynak: Haberler.Com

Haber Yorumları (105)
METO: Bu iki adamin filimlerini boykot edecem bundan sonra
BOZO: Kötü söz sahibine aittir yobaz lafzı dini duyguları olmayan kişiler için kullanılır islam dini güzellikler dinidir kulağınıza küpe olsun gerçi bu lafında hükmü kalmadı çünkü herkesde var
TÜRK: Ilginc bir gece. Allah sonumuzu hayir eylesin. Geceyi bu kadar gururlu kilacak ne oldu. Yoksa kalles emmelerine, hain planlarinakavusacaklari günümü simdiden kutluyorlar. Kulun bir hesabi varsa Allahinda bir hesabi vardir. Allah sonumuzu hayir eylesin.
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title