Haberler

Yunanistan'dan skandal provokasyon! Türkiye'nin Trakya topraklarını Yunan bayrağıyla servis ettiler

Güncelleme:

Yunan devlet televizyonu ERT, canlı yayında skandal bir provokasyona imza attı. ERT, Türkiye'nin Trakya bölgesini Yunanistan renklerinde gösteren bir grafiği ekrana verdi. Televizyon, gelen tepkilerin ardından grafiği düzeltmek zorunda kaldı.

Yunanistan'ın devlet televizyonu ERT, akşam haberlerinde Türkiye'nin Trakya bölgesini Yunanistan renklerinde gösteren bir grafik yayınladı. Peş peşe gelen tepkilerden sonra kanal geri adım atarak grafiği düzeltti.

TRAKYA BÖLGESİNİ YUNANİSTAN RENKLERİNDE GÖSTERDİLER

Yunanistan'ın devlet kanalı ERT, skandal provokasyon girişiminde bulundu. ERT 1'in önceki akşam 18.00'de yayınlanan haber bülteninde, arka planda Türkiye'deki Trakya bölgesi, Yunanistan renklerinde gösterildi.

Yunanistan'dan skandal provokasyon: Türkiye'nin Trakya topraklarını Yunan bayrağıyla servis etti

KANAL GERİ ADIM ATMAK ZORUNDA KALDI

Skandala peş peşe tepkiler gelince kanal geri adım atmak zorunda kaldı. Kanalın bugün yayınlanan öğle haberlerinde, arka planda hatalı grafik yerine sınırların kırmızı renkle belirgin olarak gösterildiği düzeltilmiş grafik gösterildi.

Haberler.com Haber Merkezi / Turan Yiğittekin - Uluslararası İlişkiler

Yunanistan Türkiye Uluslararası İlişkiler Politika Dünya Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

21 Şubat 2024 Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? Şans Topu sonuçları açıklandı mı? Şans Topu sonuçları ne zaman açıklanır? 21 Şubat 2024 Çarşamba Şans Topu sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 21 Şubat 2024 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! 21 Şubat İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? İstanbul'da elektrik kesintisi! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 21 Şubat AFAD ve Kandilli deprem listesi! 21 Şubat Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 21 Şubat Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 21 Şubat 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 21 Şubat Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 21 Şubat 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 21 Şubat Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 21 Şubat İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Bugün İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! Ronaldinho kimdir? Ronaldinho nereli, hangi takımlarda oynadı? 21 Şubat Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 21 Şubat Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da elektrik kesintisi! Galatasaray en son ne zaman şampiyon oldu 2024? Inter - Atletico Madrid maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Inter - Atletico Madrid maçı kaç kaç, canlı maç skoru!
1000

Yorumlar (11)

Ahmet Say:

İmamoğluna güveniyorlardir

65
58
yanıtYanıtla
o zen:

Bilerek yaptıklarını sanmıyorum

4
87
yanıtYanıtla
YILMAZ İÇELLİOĞLU:

İstanbul'u düşlerken, Batı Trakya kabusunu yaşarlar bu kafayla

63
2
yanıtYanıtla
Alkurt:

Yunan cok kasiniyor

43
4
yanıtYanıtla
esrefpasali:

yurtta sulh cihanda sulh, savasin kazanani olmaz...

11
28
yanıtYanıtla
Ahmet AKGÜL:

ancak renklerle uğraşırsınız, fotomontaj işlerinden öteye gidemezsiniz.

37
1
yanıtYanıtla
necmettin durmaz:

misakı milliyi biz niye onlara gösterremiyoruz

33
1
yanıtYanıtla
serdar büyükbayraktar:

yunanistanla savaş kapıda

14
13
yanıtYanıtla
aristoteles:

Hastaneye pastaneye bedava giden maaşlı mülteciler gitsin onların vatanı oldu daha cok

16
8
yanıtYanıtla
aristoteles:

hüküümet

14
1
yanıtYanıtla
Tüm 11 yorumu okumak için tıklayın Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title