Haberler

Son dakika haberleri | Sel sonrası enkaz kaldırma çalışmaları devam ediyor

Güncelleme:

Son dakika haber... Sel sonrası enkaz kaldırma çalışmaları devam ediyor Bartın'daki sel felaketinde Kozcağız beldesinde yıkılan 4 katlı binanın enkaz kaldırma çalışmaları devam ediyor.

Sel sonrası enkaz kaldırma çalışmaları devam ediyor

BARTIN - Bartın'daki sel felaketinde Kozcağız beldesinde yıkılan 4 katlı binanın enkaz kaldırma çalışmaları devam ediyor. Bölgede çöken yol için taş dolgu çalışmaları devam ederken zarar gören su hattı da ekipler tarafından onarılıyor.

Bartın'da yaşanan sel afeti sırasında Kozcağız beldesinin Kavlaklık Mahallesi'nde 4 katlı bina çöktü. Kumluca-Kozcağız karayolunun Kavlaklık Mahallesi'nden geçen yaklaşık 100 metrelik bölümünde de çökme meydana geldi. Bölgedeki su hatları da sel sırasında hasar aldı.

Ekiplerce selde yıkılan 4 katlı binanın enkaz kaldırma çalışmaları devam ederken aynı bölgede 100 metrelik kısmı çöken Kumluca -Kozcağız karayolunda da taş dolgu çalışması başlatıldı. Ayrıca selden etkilenen su hatlarının da belediye ekiplerince onarım çalışması devam ediyor.

Sel sonrası bölgedeki son durum drone ile havadan görüntülendi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Güncel

Kozcağız Bartın Haberler Son Dakika

En düşük emekli maaşı 12 bin 500 TL 'ye yükseltildi

En düşük emekli maaşı 12 bin 500 TL 'ye yükseltildi

Maaşını isteyen 22 yaşındaki işçiye işkence! Dişlerini kerpetenle çekip böcek yedirdiler

Maaşını isteyen 22 yaşındaki işçiye işkence! Dişlerini kerpetenle çekip böcek yedirdiler

Yurt dışı çıkış harcına büyük zam! 150 liradan 500 liraya çıkartıldı

Yurt dışı çıkış harcına büyük zam! 150 liradan 500 liraya çıkartıldı

Bakmadan Geçme

OBP puanı nedir, ne işe yarar? OBP puanı nasıl hesaplanır? Yurt dışı çıkış harcı ne kadar oldu? Yurt dışı çıkış harcı nereden alınır? Emekli maaşı 12 bin TL mi oldu? Emekli maaşı kaç TL, ne kadar? En düşük emekli maaşı ne kadar oldu? Emekli maaşı açıklandı mı? İŞLETME BÖLÜMÜ ÜNİVERSİTE TABAN PUANLARI | 2024 ÖSYM ve YÖK ATLAS İşletme taban puanları, başarı sıralaması ve kontenjanları listesi! CANLI ALTIN KURU | Bugün çeyrek altın fiyatı ne kadar, kaç TL? 16 Temmuz altın fiyatı! Gram altın kaç lira? HUKUK BÖLÜMÜ ÜNİVERSİTE TABAN PUANLARI | 2024 ÖSYM ve YÖK ATLAS Hukuk taban puanları, başarı sıralaması ve kontenjanları listesi! YKS yerleştirme puanı nedir? Ek yerleştirme puanı nedir, nasıl kullanılır? Evde bakım yardımı hesaplara yattı mı? Evde bakım yardımı ne kadar? Antalya'da aylarca işkence gören genç kimdir? Olay ne, nerede oldu? 3. DÖNEM AÖL SINAVA GİRİŞ BELGESİ 2024 l AÖL 3. Dönem sınav yerleri açıklandı mı ? YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ ÜNİVERSİTE TABAN PUANLARI | 2024 ÖSYM ve YÖK ATLAS Yazılım Mühendisliği taban puanları, başarı sıralaması ve kontenjanları PSİKOLOJİ BÖLÜMÜ ÜNİVERSİTE TABAN PUANLARI | 2024 ÖSYM ve YÖK ATLAS psikoloji taban puanları, başarı sıralaması ve kontenjanları listesi! ÖN LİSANS NEDİR? Ön Lisans 2 yıllık mı oluyor? 2 yıllık bölümler hangileri? Çocuk Gelişimi Tavan/Taban Puanları 2024 | Devlet ve özel üniversite çocuk gelişimi başarı sıralaması ve kontenjanları arttı mı?
Özel Harekatçıların Bahçeli'nin elini öptüğü ziyaretten yeni görüntüler

Özel Harekatçıların Bahçeli'nin elini öptüğü ziyaretten yeni görüntüler

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title