Haberler

Vali Osman Hacıbektaşoğlu, basınla bir araya geldi

Güncelleme:

Siirt Valisi ve Belediye Başkan Vekili Osman Hacıbektaşoğlu, "Siirt'e gelen tüm kaynakların her kuruşu, Siirtli vatandaşlarımızın huzuru, refahı ve bu şehrin yaşanılır bir kent olmasını sağlamak için harcanacaktır.

Siirt Valisi ve Belediye Başkan Vekili Osman Hacıbektaşoğlu, " Siirt'e gelen tüm kaynakların her kuruşu, Siirtli vatandaşlarımızın huzuru, refahı ve bu şehrin yaşanılır bir kent olmasını sağlamak için harcanacaktır." dedi.

Hacıbektaşoğlu, beraberinde AK Parti Siirt Milletvekili Osman Ören ve AK Parti İl Başkanı Ekrem Olğaç ile belediye toplantı salonunda basın mensuplarıyla bir araya geldi.

2021 yılında yapacakları çalışmalar hakkında bilgi veren Hacıbektaşoğlu, "Siirt'e gelen tüm kaynakların her kuruşu, Siirtli vatandaşlarımızın huzuru, refahı ve bu şehrin yaşanılır bir kent olmasını sağlamak için harcanacaktır. Biz ilk günden beri belediye başkan yardımcıları, birim amirleri ve tüm belediye teşkilatıyla Siirt için neler yapabiliriz diye düşündük. Bunu milletvekilimiz, il başkanımız, Ticaret ve Sanayi Odası, esnaf odaları, sivil toplum kuruluşları ile yapılan istiarelerle bugüne kadar gündemde sorunlar ve muhtarlardan gelen talepler buna göre ihtiyaçların belirlediği yatırımlar ve diğer hizmetler planlandı." diye konuştu.

Kentin daha iyi bir yere gelmesi için gece gündüz demeden çalıştıklarını aktaran Hacıbektaşoğlu, bunun için de çeşitli projeleri hayata geçirmeyi planladıklarını anlattı.

Kenti ziyaretinde projelerine destek veren Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'a teşekkür eden Hacıbektaşoğlu, şunları kaydetti:

"Biz millet için çalışmayı ibadet addediyoruz. Gece gündüz çalışıyoruz, tüm arkadaşlarımızdan bunu istiyoruz. Gece gündüz Allah rızası için millet için Siirt için Siirtliler için çalışıyoruz ve görev yaptığımız süre içinde bunu sonuna kadar yapacağız. Hükümetimizden çok önemli destekler aldık ve alacağız bu konuda Sayın Cumhurbaşkanımız başta olmak üzere bakanlarımıza, milletvekili ve il başkanımıza verdikleri destekten dolayı çok teşekkür ediyorum."

Milletvekili Ören de yatırım çalışmalarına ellerinden gelen desteği verdiklerini, bakanlık ve genel müdürlük nezdinde destek sunmaya devam edeceklerini belirtti.

Kaynak: AA / Güncel

Milletvekili AK Parti Siirt Ören Haberler

Moody's, Türkiye'nin kredi notunu 'B3'ten 'B1'e yükseltti

Moody's, Türkiye'nin kredi notunu "B3"ten "B1"e yükseltti

Marmara Denizi'nde 4,1 büyüklüğünde deprem meydana geldi

Marmara Denizi'nde 4,1 büyüklüğünde deprem meydana geldi

Peş peşe tetiğe bastı! Sokak köpeğinin saldırdığı vatandaşı polis memuru güçlükle kurtardı

Peş peşe tetiğe bastı! Sokak köpeğinin saldırdığı vatandaşı polis memuru güçlükle kurtardı

Bakmadan Geçme

20 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 20 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Fatih, Zeytinburnu, Şişli elektrik kesintisi! 20 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 20 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 20 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 20 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Türkiye İspanya maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Türkiye İspanya U19 maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Türkiye İspanya maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Türkiye İspanya U19 maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Az önce deprem nerede oldu? SON DAKİKA! Deprem şiddeti ve büyüklüğü kaç, nerede oldu? 19 Temmuz son depremler AFAD ve Kandilli listesi Efsane Milan kadrosu! Efsane Milan kadrosunda kimler var, hangi yıl, neden efsane oldular? Marmara'da deprem mi oldu? Marmara'da son dakika deprem oldu! Deprem şiddeti ve büyüklüğü kaç, nerede oldu? Son depremler AFAD ve Kandilli listesi Sevgiliye uzun günaydın mesajı 2024! Erkek sevgiliye ve kız sevgiliye gönderilebilecek en güzel romantik günaydın mesajları! Türkiye İspanya U19 maçı CANLI izle! (HD) 19 Temmuz Türkiye İspanya maçı canlı yayın nereden ve nasıl izlenir? Kerem Aktürkoğlu gidiyor mu? Galatasaray'dan ayrılacak mı, nereye gidecek? Bu akşam kimin maçı var? Bugün TV'de kimin maçı var, ne maçı? 19 Temmuz bugünkü günün maçları
Yazılım kaynaklı sorun nedeniyle ATM'ye giden vatandaşlar eli boş döndü

Yazılım kaynaklı sorun nedeniyle ATM'ye giden vatandaşlar eli boş döndü

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title