Haberler

Muş İl Jandarma Komutanlığı, Köydeki Kadınların Gününü Kutladı

Güncelleme:

Muş İl Jandarma Komutanlığına bağlı kadın komutanlar, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Kardeşler köyünde kadınlarla bir araya geldi. Kadınlara karanfil dağıtıldı ve sıcak ekmek ikram edildi. Kadınlar, bu sürpriz ziyaretten memnuniyetlerini dile getirdi.

Muş İl Jandarma Komutanlığında görevli kadın komutanlar, "8 Mart Dünya Kadınlar Günü" dolayısıyla köydeki kadınların gününü kutladı, karanfil dağıttı.

Merkeze 40 kilometre uzaklıktaki Kardeşler köyüne giden rütbeli kadın askerler, burada kadınlarla bir araya geldi.

Tandırda ekmek pişiren, ev işleriyle ilgilenen kadınlar da kendilerini unutmayan kadın komutanlara sıcak ekmek ikram etti.

Ekipler, Yangın beldesi girişinde yaptıkları yol uygulamasında da durdurulan araçlardaki kadınlara karanfil dağıttı.

Kadınlardan Havva Türkmen, gazetecilere, ekmek pişirdiği sırada kadın komutanların yanına geldiğini söyledi.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla jandarmanın köye geldiğini belirten Türkmen,"Çok mutlu olduk. Beklemiyorduk, bize de sürpriz oldu. Bize çiçek verdiler. Köyümüze kadar geldikleri için teşekkür ederiz." dedi.

Kadın sürücü Betül Yeler ise "Bugün çok özel bir gün. Bugün tek değil, her gün kadınların günü. Faaliyeti çok güzel buldum. Çok farklıydı. Emeği geçenlere teşekkür ederim." diye konuştu.

Kadınlardan Nilay Bozkurt ise "Benim için güzel motivasyon oldu. Komutanların bizi düşünmesi çok güzel. Tüm kadınların gününü kutluyorum. Umarım daha güzel günler kadınları bekler." ifadelerini kullandı.

Kaynak: AA / Güncel

Kadınlar Günü Jandarma 8 Mart Dünya Ekmek Muş Kadın Güncel Haberler

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2023 yılı doğum istatistiklerine dikkat çekti: Türkiye için endişe verici

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2023 yılı doğum istatistiklerine dikkat çekti: Türkiye için endişe verici

En beğenilen siyasetçiler anketinde Mansur Yavaş ilk, Erdoğan 3. sırada

En beğenilen siyasetçiler anketinde Mansur Yavaş ilk, Erdoğan 3. sırada

Reisi'nin helikopteri nasıl bulundu? Selçuk Bayraktar, o geceye ilişkin bir detayı ilk kez paylaştı

Reisi'nin helikopteri nasıl bulundu? Selçuk Bayraktar, o geceye ilişkin bir detayı ilk kez paylaştı

Bakmadan Geçme

Yeni seferberlik kanunu tam metni OKU İNDİR - PDF 2024! Seferberlik mi çıktı, seferberlik nedir? Sefer görev emri nedir? Sefer görev emri e-devlet üzerinden nasıl sorgulanır? Seferberlik Kararnamesi 22 Mayıs Salı 2024! Yeni seferberlik kararları neler? 22 Mayıs Konya'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 22 Mayıs Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 22 Mayıs İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 22 Mayıs 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 22 Mayıs Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 22 Mayıs İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 22 Mayıs Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! HSK atama kararnamesi 22 Mayıs Çarşamba yayınlandı! Hakim ve Savcılar atama kararları PDF indir, OKU! 22 Mayıs 2024 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 22 Mayıs Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 22 Mayıs Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri!
İmamoğlu'ndan Erdoğan'ın 'Şarap festivali' eleştirisine yanıt: Kendisine bilgi veren muhtemelen akşamdan kalmaydı

İmamoğlu'ndan Erdoğan'ın "Şarap festivali" eleştirisine yanıt: Kendisine bilgi veren muhtemelen akşamdan kalmaydı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title