Haberler

"Milletin Sesi Mitingi" Balıkesir'de. Oğuz Kaan Salıcı: Kuvayı Milliye Meydanı Lozan'la Sorunu Olanlara Mesajdır

Abone Ol

CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, “Milletin Sesi Mitingi”nin Kuvayı Milliye Meydanı’nda ve Lozan Antlaşması’nı yıl dönümünde düzenlendiğine dikkat çekerek, “Lozan’ın zafer olmadığını düşünen, Lozan’ı eleştiren ve Lozan’la ilgili sorunu olanlara mesajdır. Bugün CHP’liler buraya bütün unsurları ile sahip çıkıyorlar. Kuvayı Milliye Meydanı’ndan Türkiye’ye güçlü bir ses vereceğiz” dedi.

Haber : BERKAY VAROL - Kamera: KEMAL SEVİNDİRİCİ

CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, "Milletin Sesi Mitingi"nin Kuvayı Milliye Meydanı'nda ve Lozan Antlaşması'nı yıl dönümünde düzenlendiğine dikkat çekerek, "Lozan'ın zafer olmadığını düşünen, Lozan'ı eleştiren ve Lozan'la ilgili sorunu olanlara mesajdır. Bugün CHP'liler buraya bütün unsurları ile sahip çıkıyorlar. Kuvayı Milliye Meydanı'ndan Türkiye'ye güçlü bir ses vereceğiz" dedi.

CHP, Balıkesir'de "Milletin Sesi Mitingi" düzenliyor. Kuvayı Milliye Meydanı'nda yapılan mitingde Türk bayrağı ve CHP bayrakları taşınıyor. CHP Merkez Yönetim Kurulu üyeleri, Parti Meclisi üyeleri ve milletvekilleri; CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun yapacağı konuşmayı halkın arasında takip edecek.

Miting öncesinde CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, ANKA Haber Ajansı'na şunları söyledi:

"Biz Kuvayı Milliye partisiyiz. Bu mitingi düzenleyenler Kuvayı Milliyeciler. Balıkesir'in en büyük meydanı olduğu için Kuvayı Milliye Meydanı'nı tercih ettik. Kuvayı Milliye Meydanı'nda yapılıyor olması ve 24 Temmuz Lozan'ın 99'uncu yıl dönümüne denk geliyor olması ki Lozan Kurtuluş Savaşı meydanında kazanılan zaferin diplomasi açısından, diplomasi masasından tescil edilmesidir. O da ayrı bir zaferdir. Lozan'ın zafer olmadığını düşünen, Lozan'ı eleştiren ve Lozan'la ilgili sorunu olanlara mesajdır. Bugün CHP'liler buraya bütün unsurları ile sahip çıkıyorlar. Kuvayı Milliye Meydanı'ndan Türkiye'ye güçlü bir ses vereceğiz.

Hava çok sıcak. Bu mevsimde bu havanın olması anlaşılır. Şu anda Türkiye'de yeni bir sıcak hava dalgası olduğu söyleniyor. Ama vatandaşımız canlı. Taleplerini yerine getirmek için Balıkesir'in her yerinden, Balıkesir'in farklı yerlerinden kalkıp geldiler. Daha da gelecekler. CHP'nin, Milletin Sesi olarak Kılıçdaroğlu'nun sözünün çok öne geçtiği bir durum ortaya çıkacak."

Kaynak: ANKA / Güncel

Cumhuriyet Halk Partisi Oğuz Kaan Salıcı Balıkesir Türkiye Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

12 Aralık 2023 Günlük Burç Yorumları: 12 Aralık Salı burç yorumları! AŞK, EVLİLİK, SAĞLIK, KARİYER burç yorumları! Yarın burçları neler bekliyor? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 11 Aralık AFAD ve Kandilli deprem listesi! 11 Aralık Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? CANLI maç izle! TÜM MAÇLAR! Canlı şifresiz donmadan HD maç izle! 11 Aralık GÜNÜN MAÇLARI CANLI İZLE! 11 Aralık 2023 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! 11 Aralık 2023 On Numara çekiliş sonuçları açıklandı mı? On Numara sonuçları saat kaçta? On Numara CANLI izle! Bugün kazanan numaralar neler? KOSKİ Konya su kesintisi: Konya'da sular ne zaman gelecek? 11 Aralık Konya su kesintisi listesi! Yalı Çapkını 50.bölüm fragmanı İZLE! Yalı Çapkını yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? BUSKİ Bursa su kesintisi: Bursa'da sular ne zaman gelecek? 11 Aralık Bursa su kesintisi listesi! İZSU İzmir su kesintisi: İzmir'de sular ne zaman gelecek? 11 Aralık İzmir su kesintisi listesi! Adabımuaşeret dersi nedir? Adabımuaşeret dersi zorunlu mu? ASKİ Ankara su kesintisi: Ankara'da sular ne zaman gelecek? 11 Aralık Ankara su kesintisi listesi! İSKİ İstanbul su kesintisi: İstanbul'da sular ne zaman gelecek? 11 Aralık İstanbul su kesintisi listesi! Asgari ücret toplantısı bitti mi? Asgari ücret toplantısı sonrası açıklamalar! Şırnak deprem mi oldu? Şırnak deprem şiddeti nedir? Bambaşka Biri günü mü değişti? Bambaşka Biri bu akşam neden yok?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title