Haberler

İYİ Parti, siyasi parti temsilcilerini bayramlaştırdı

Güncelleme:

İYİ Parti heyeti, Ramazan Bayramı dolayısıyla düzenlenen partiler arası bayramlaşma programı kapsamında, siyasi parti temsilcilerini ağırladı. İYİ Parti Genel Merkezinde konukları, Siyasi İşler Başkanı Oktay Vural, Manisa Milletvekili Şenol Sunat, Gençlik Kolları Genel Koordinatörü Erdi Mert Türk ağırladı.

İyi Parti heyeti, Ramazan Bayramı dolayısıyla düzenlenen partiler arası bayramlaşma programı kapsamında, siyasi parti temsilcilerini ağırladı.

Bu kapsamda, öğleden önce AK Parti, CHP, Saadet Partisi, Demokrat Parti, Milli Yol Partisi, BBP ve Gelecek Partisi heyetlerini ağırlayan İyi Parti'yi daha sonra Yeniden Refah Partisi, Deva Partisi ve Bağımsız Türkiye Partisi heyetleri ziyaret etti.

İyi Parti Genel Merkezinde konukları, Siyasi İşler Başkanı Oktay Vural, Manisa Milletvekili Şenol Sunat, Gençlik Kolları Genel Koordinatörü Erdi Mert Türk ağırladı.

Yeniden Refah Partisinden Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Kaderli başkanlığında, MKYK üyeleri Murat Aktaş ile Erdoğan Yeşilsancak bayramlaşma programına katıldı.

31 Mart'ta yapılan Mahalli İdareler Genel Seçimleri'ne ilişkin değerlendirmelerin yapıldığı ziyarette, Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Kaderli, son seçimde aldıkları oy oranıyla Türkiye'nin üçüncü büyük partisi olduklarını dile getirdi.

Millete hizmet noktasında görevini icra eden, birleştiren siyasetin, toplumun bütün farklılıklarını bir zenginlik olarak ortaya koyabilmesinin kıymetli olduğunu söyleyen Kaderli, "Milletimiz kavga istemedi. Yani milletimiz artık, 'Kardeşim amblemlerin kutsallığı yok, partilerin kutsallığı yok. Bize hizmet edin. Kavgayı, dövüşü bir kenara bırakın. Hepiniz kabiliyetleriniz, yetenekleriniz noktasında bir araya gelin.' diyor." şeklinde konuştu.

Seçimlerin bittiğini ve herkesin üzerine düşeni yapmak mecburiyetinde olduğunu dile getiren Kaderli, "Milletimizin o istediği refah düzeyine ulaşması için hepimiz, bütün siyasi partiler elinden geldiği kadar, ortaya koyabileceği kadar ama partiler üstü bir duruş sergileyerek bu noktada fedakarlık etmesi lazım, katkı sunması lazım." dedi.

İyi Parti'li Oktay Vural da hep ülkeyi ve milleti düşünerek adım attıklarını belirterek, Türkiye'nin geleceği ve siyasi çoğunluk içerisinde partilerinin önemli bir pozisyonda olduğunu söyledi.

Vural, "Zaman zaman bizim hür ve müstakil girişimimiz çok eleştirildi, hedef alındı ama sonuçta İYİ Parti olarak topluma kendi kadrolarımızla, düşüncelerimizle hitap etmek bakımından da siyasal sonuçları itibarıyla da İYİ Parti'nin bu konudaki tutumunun kayda değer olduğunu düşünüyorum." ifadelerini kullandı.

İYİ Parti heyeti, Yeniden Refah Partisi'nin ardından, Deva Partisi ve Bağımsız Türkiye Partisi temsilcilerini de ağırladı.

Kaynak: AA / Güncel

Ramazan Bayramı Milletvekili Oktay Vural İYİ Parti Mert Türk Gençlik Manisa Partiler Politika Güncel Haberler

Refah'ta Hamas'tan İsrail ordusuna pusu: 8 ölü

Refah'ta Hamas'tan İsrail ordusuna pusu: 8 ölü

Düzce, Sakarya ve Sinop'ta denize girişler yasaklandı

Düzce, Sakarya ve Sinop'ta denize girişler yasaklandı

THY 'Baruthane Pilavcısı' Şahin'e 1 yıl boyunca bilet satmayacak

THY "Baruthane Pilavcısı" Şahin'e 1 yıl boyunca bilet satmayacak

Bakmadan Geçme

Isparta Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Isparta Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Iğdır Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Iğdır Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Hakkâri Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Hakkâri Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Hatay Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Hatay Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! İtalya-Arnavutluk maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SONUCU! İtalya-Arnavutluk maçı ne oldu? İtalya-Arnavutluk maçı CANLI izle! (EURO 2024) İtalya-Arnavutluk EURO 2024 maçını hangi kanal veriyor, şifresiz nereden izlenir? TRT 1 canlı maç izle! İtalya-Arnavutluk CANLI izle! TRT HD kesintisiz donmadan canlı yayın izleme linki! İspanya - Macaristan maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) İspanya - Macaristan maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Gümüşhane Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? 16 Haziran Pazar Gümüşhane Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Giresun Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? 16 Haziran Pazar Giresun Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Gaziantep Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? 16 Haziran Pazar Gaziantep Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Eskişehir Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? 16 Haziran Pazar Eskişehir Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Çorum Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? 16 Haziran Pazar Çorum Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Erzincan Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? 16 Haziran Pazar Erzincan Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Elazığ Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? 16 Haziran Pazar Elazığ Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti!
Özgür Özel: Zengini daha zengin, yoksulu daha yoksul yapacak düzenleme hazırlığındalar

Özgür Özel: Zengini daha zengin, yoksulu daha yoksul yapacak düzenleme hazırlığındalar

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title