Doğalgaz Çalışmaları Sürüyor

Doğalgaz Çalışmaları Sürüyor

Kayserigaz Şirketi Kurumsal İletişim Uzmanı Korcan Yüce, 24 Bin Metrelik Çelik Hat Yatırımının 15 Bin Metresinin Tamamladığını Söyledi.

Doğalgaz Çalışmaları Sürüyor

Kayserigaz şirketi Kurumsal İletişim Uzmanı Korcan Yüce, 24 bin metrelik çelik hat yatırımının 15 bin metresinin tamamladığını söyledi.

Yüce, Kayseri doğalgaz dağıtım şirketinin yatırım çalışmalarının sürdüğünü belirtti. Yüce, yatırımlar için 12.5 milyon Dolar kaynak ayıran şirketin, 24 bin metrelik çelik hat yatırımının 15 bin metresini tamamladıklarını ve şimdiden çelik hat yatırımının yüzde 60'dan fazlasını tamamladıklarını kaydetti. Yüce, "Polietilen hat yatırımlarında da 120 bin metreye yaklaşan tamamlanmış çalışma ile de bu alandaki yatırımların yüzde 50 sinden fazlası tamamlanmıştır. Zümrüt, Ahmet Yesevi, Beyazşehir, Yıldırım Beyazıt, Caferbey, Selçuklu, Osmanlı, Bahçelievler, Camikebir, Kiçiköy mahallelerindeki polietilen hatlar bitirilmiş diğer mahallelerde de çalışmalar devam etmektedir. Eylül ayında çalışmaları tamamlayacağız ve Eylül ayında yatırım bölgelerinin gaz kullanabilecekler" dedi.

(MÇ-MÇ-Y)

31.07.2007 15:19 TSİ