Bodrum Başına Çuval Geçirdikleri Engelli Genci Dövüp, Yaraladılar 2

Bodrum Başına Çuval Geçirdikleri Engelli Genci Dövüp, Yaraladılar 2

22.12.2017 21:44 | Son Güncelleme: 22.12.2017 21:44

Bodrum Başına çuval geçirdikleri engelli genci dövüp, yaraladılar 2Başına çuval geçirdikleri engelli genci dövüp, yaraladılarMuğla'nın Bodrum ilçesinde, zihinsel ve bedensel engelli 24 yaşındaki Hasan Şişman, 4 kişi tarafından başına kazak ve çuval geçirilerek yere yatırılıp tekmelendi,...

Bodrum Başına çuval geçirdikleri engelli genci dövüp, yaraladılar 2

Başına çuval geçirdikleri engelli genci dövüp, yaraladılar

Muğla'nın Bodrum ilçesinde, zihinsel ve bedensel engelli 24 yaşındaki Hasan Şişman, 4 kişi tarafından başına kazak ve çuval geçirilerek yere yatırılıp tekmelendi, karnından bıçakla yaralandı. Hastaneye kaldırılan Şişman'ın sağ bacağı ve iki dişinde kırık, burnunda çatlak ve karnında kesici alet yaraları bulunduğu belirlenirken, jandarma olayla ilgili soruşturma başlattı.

Turgutreis Mahallesinde yaşayan, zihinsel ve bedensel engelli Hasan Şişman, dün (perşembe) saat 16.30 evlerine yaklaşık 1 kilometre mesafedeki Akçaalan Mahallesi'ndeki Amiral Turgutreis İlkokulu'nun bahçesi yanında otururken, yanına gelen 4 kişi, Bizi tanıyor musun diye sordu. İddiaya göre, Şişman'ın tanımadığını söylediği 4 kişi, S.O.'nun (Sinan Oral) adamlarıyız. Şimdi tanırsın diyerek, başına bir kazak sarıp, arından da çuval geçirdi. Ardından Şişman'ı 200 metre kadar ilerdeki Mavi Çocuk Parkı'na götüren bu kişiler, yere yatırım tekmeledi, karnından yüzeysel olarak bıçakla yaraladı. Yaklaşık 15 dakika boyunca kendisine dövdüklerini anlatan Şişman, Tekme darbeleri çok şiddetliydi. Daha sonra keseci bir aleti karın bölgeme saplamaya başladılar. Üzerimde montum vardı. Lime lime oldu. Atletim, kan içinde kaldı. Daha sonra beni bırakıp, kaçtılar. Bayılmışım. Kendime geldiğimde, yakınımdan birinin geçtiğini görüp, yardım istedim. Ancak, durmadı. Daha sohra cep telefonumdan annemi ulaştım. Yanıma gelen annemin çağırdığı ambulansla, Bodrum Devlet Hastanesi'ne kaldırıldım. Darp ve yaralamamla ilgili rapor verdiler dedi. Hastanede, karnında bıçak yaraları, sağ bacağı ve iki dişinde kırık, burnunda çatlak ve vücudunun çeşitli yerlerinde tekme darbelerine bağlı ezikler bulunduğunun belirlenip, tedaviye alındığını anlatan Şişman, Kimseye bir kötülük yapmadım. Neden bana böyle bir şey yaptılar anlamış değilim diye konuştu. Şişman, annesiyle Bodrum İlçe Jandarma Komutanlığı'na gidip, kendisini darp edip, yaralayan kişilerden şikayetçi olduklarını da kaydetti.

OĞLUMU KANLAR İÇİNDE SÜRÜNÜRKEN GÖRDÜĞÜMDE ŞOKE OLDUM

Eşini 4 ay önce kaybettiğini, 3'ü engelli 4 çocuğuna hem anne hem de babalık yaptığını belirten Azime Yılmaz ise, Oğlum Hasan'ın yüzde 70 engelli raporu var. Psikolojik sorunları var. Manisa Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi'nde tedavi gördü. Zaten güçlükle geçinen bir aileyken, bir de başımıza bu olay geldi. Burada çetelerin adını duyuyorduk ama inanmıyorduk. Oğlumu parkta kanlar içinde sürünürken gördüğümde şok oldum. Güpegündüz yaşanan bu olayı nasıl olur da kimse görmez Jandarmada, bize teşhis için S.O.'nun resmini gösterdiler. 'Yapanları buluruz' dediler. Ancak, şu ana kadar gözaltına alınan yok. Suçluların en kısa sürede yakalanıp, hakettiği cezayı almasını istiyorum dedi. Jandarma, Şişman'ın şikayeti üzerine, şüphelilerin yakalanması için çalışma başlattı.

Bodrum Başına Çuval Geçirdikleri Engelli Genci Dövüp, Yaraladılar 2
Bodrum Başına Çuval Geçirdikleri Engelli Genci Dövüp, Yaraladılar 2
Bodrum Başına Çuval Geçirdikleri Engelli Genci Dövüp, Yaraladılar 2

Kaynak: Demirören Haber Ajansı

Manşet Haberler

title