Beko Basketbol Ligi

Beko Basketbol Ligi'nde Antalya Büyükşehir Belediyespor, Lider Galatasaray Cafe Crown'u 77-74 Mağlup Ederek, Son Haftalardaki Çıkışını Sürdürdü.

Beko Basketbol Ligi

Beko Basketbol Ligi'nde Antalya Büyükşehir Belediyespor, lider Galatasaray Cafe Crown'u 77-74 mağlup ederek, son haftalardaki çıkışını sürdürdü.

Antalya Büyükşehir Belediyesporlu oyuncular, maç sonrası galibiyet sevincini taraftarlarıyla paylaştı. Antalya Büyükşehir Belediyespor Antrenörü Orhun Ene, lider bir takımı yenmenin kendileri adına sevindirici olduğunu söyleyerek, "Rakibimizin önemli oyuncuları eksikti. Her şeye rağmen böyle bir durumda Galatasaray'ı yendiğimiz için mutluyuz. Oyuncularımı tebrik ediyorum. Daha rahat kazanabileceğimiz bir maçı son periyotta koparmayı başardık" dedi.

Antalya Büyükşehir Belediyespor oyuncularında Jamon Lucas da, Galatasaray Cafe Crown karşısında kazanacaklarına takım olarak inandıklarını belirterek, "Bütün arkadaşlarım oyuna katkı sağladı. Kazandığımız için mutluyuz" diye konuştu.

Galatasaray Cafe Crown Antrenörü Murat Özyer ise, Antalya Büyükşehir Belediyespor karşısında son dakikalara kadar mücadelelerini sürdürdüklerini belirterek, "İyi hazırlanmış bir rakiple oynadık. Lig ortalarında yakaladıkları performansı play off'ta daha da artıracaklarına inanıyorum. Galibiyetten dolayı kendilerini kutluyorum. Bugün de son topla kazanabilirdik. Maçı iyi bir şekilde analiz ederek yaptığımız hataları tekrarlamayacağız. Sakat oyuncularımızın takıma hızla kazandırılması için çaba

göstereceğiz" dedi.

(AT-İY-OK-S)

Kaynak: İHA