Atiker Konyaspor-Medipol Başakşehir Soyunma Odaları

Atiker Konyaspor-Medipol Başakşehir Soyunma Odaları

ATİKER Konyaspor teknik direktörü Aykut Kocaman, sahalarında Medipol Başakşehir'in 3-0 üstünlüğü ile sona eren maçı değerlendirirken şöyle dedi: "Maç hak eden takımn kazandı.

Atiker Konyaspor-Medipol Başakşehir Soyunma Odaları

ATİKER Konyaspor teknik direktörü Aykut Kocaman, sahalarında Medipol Başakşehir'in 3-0 üstünlüğü ile sona eren maçı değerlendirirken şöyle dedi:

"Maç hak eden takımn kazandı. Doğru oynayan, daha fazla isteyen ve istediklerini yapma iradesi gösteren takım Medipol Başakşehir oldu. Bizim açımızdan da ağır bir skor oldu. Kendi sahamızda alıştığımız bir skor değil."

"FENERBAHÇE İDDİALARI DOĞRU DEĞİL"

"Fenerbahçe ile anlaştığınız söyleniyor. Bu söylemler takıma olumsuz etki ediyor mu?" sorusuna Aykut Kocaman, "Fenerbahçe ile her hangi bir anlaşma yapmadım. Söylenecek hiçbir şey yok. Çünkü böyle bir anlaşma yok" cevabını verdi. Aykut Kocaman, Fenerbahçe söylemlerin takıma etkisi konusunda ise, "Mutlaka takıma etki ediyordur. Sonuçta, beraber olduğumuz kişiler. Etmez demek, çok iddialı düşünce olur. Mutlaka ediyordur. Bunun olumlu da, olumsuz da tarafı da olabilir" diye konuştu.

ABDULLAH AVCI: "ŞUT ATTIRMADIK"

Medipol Başakşehir teknik direktörü Abdullah Avcı, hak ettikleri galibiyeti aldıklarını belirtirken şöyle devam etti:

"Saha planı ve organizasyonu iyi olan bir takımla, özellikle Aykut hoca ile çıkış yakalayan bir takımla, ligin takım boyu en kısa, duran toplarda organizasyonu olan bir takımla karşılaştık. Direk oyun oynayan bir takımdık. Burada özellikle kimler kafaya çıkacak, savunmacıları çıkarmadan düşen topları daha doğru almak bizim için önemliydi, onları doğru yaptık. İkinci yarıda şut attırmadık. Hak ettiğimiz galibiyet aldık. Yarışımız devam ediyor. Deplasmanda iyi bir galibiyet aldık. Son 3 haftadır kazanıyoruz. Kazanma alışkanlığımızı da yeniden kazandık. İyi bir takıma karşı kazandık." - Konya