Zabıtanın El Koyduğu Simitler Barınaktaki Köpeklere Verildi

Zabıtanın El Koyduğu Simitler Barınaktaki Köpeklere Verildi

Zabıtanın el koyduğu simitler barınaktaki köpeklere verildiTEKİRDAĞ - Çorlu'da kurulan semt pazarlarında izinsiz olarak tezgah açan ve seyyar olarak simit satışı yapan simitçilere operasyon düzenleyen zabıta ekipleri el koydukları simitleri Çorlu Hayvan Barınağı'ndaki köpeklere verdi.

Zabıtanın el koyduğu simitler barınaktaki köpeklere verildi

TEKİRDAĞ - Çorlu'da kurulan semt pazarlarında izinsiz olarak tezgah açan ve seyyar olarak simit satışı yapan simitçilere operasyon düzenleyen zabıta ekipleri el koydukları simitleri Çorlu Hayvan Barınağı'ndaki köpeklere verdi.
Yaz tatili olması nedeniyle 10 -15 yaş aralığındaki çocukların seyyar olarak semt pazarlarında simit sattığını belirleyen zabıta ekipleri seyyar simitçilere operasyon düzenledi.
Çorlu Belediyesi Zabıta Müdürlüğü'ne bağlı ekipler Havuzlar Mahallesi'nde kurulan semt pazarı içinde izinsiz simit tezgahı açan seyyar satıcılara yönelik operasyon yaptı. 10'dan fazla seyyar simitçinin sattığı 5 binden fazla simide el koyan zabıta ekipleri kamyonet yükledikleri simitleri Çorlu Hayvan Barınağı'na götürdü.
Buradaki görevlilere teslim edilen simitler imha edilmek üzere hayvan barınağındaki köpeklere verildi.