Vali Azizoğlu Muhtarları Dinledi

Vali Azizoğlu Muhtarları Dinledi
Anadolu Ajansı - Haberler | Güncel

Erzurum Valisi Seyfettin Azizoğlu, muhtarları dinledi.

Erzurum Valisi Seyfettin Azizoğlu, muhtarları dinledi.

Erzurum Muhtarlar Derneği'nde düzenlenen kahvaltıda muhtarlarla biraraya gelen Azizoğlu, burada muhtarların sorunlarını dinleyerek bağlı bulundukları mahalleler hakkında bilgi aldı.

Mahallelerde yaşanan sıkıntıların giderilmesi için kurum müdürlerine talimat veren Azizoğlu, burada yaptığı konuşmada, muhtarların mahallelerine sahip çıkmalarını istedi.

Azizoğlu, şöyle konuştu:

"Muhtarlarımız mahallelerde devleti temsil ederek vatandaş ile devlet arasındaki köprü vazifesini görüyor. Muhtarlarımız mahallerimize sahip çıkmalı çocuklarımızdan ve okullarımızdan gözünü ayırmamalı. Çünkü siz iyi çalıştıkça kamu hizmetleri sağlıklı bir şekilde yerine ulaşacaktır. Şehrimiz doğudan batıya bir geçiş noktasındadır ve sizler burada olabilecek her türlü olaya karşı da duyarlı olmalısınız."

Vali Azizoğlu'nun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Erzurum Muhtarlar Derneği Başkanı Cemal Korkmaz da, bütün kamu kurumlarından hizmet aldıklarını ifade ederek, "Valimiz öncülüğünde mahallelerimizdeki sıkıntılarımızı devletimize iletmiş olduk. Biz bugün devletimizi her yönüyle yanımızda görüyoruz. Eğer devlet çalışıyorsa bizim de boş durmak gibi bir lüksümüz yoktur." diye konuştu.

Kaynak: Anadolu Ajansı

Manşet Haberler

title