Toplu Sonuçlar

Süper Lig, TFF 1, 2 ve 3'üncü Lig'de günün alınan toplu sonuçları şu şekilde;SÜPER LİGEvkur Yeni Malatyaspor - Demir Grup Sivasspor: 1 - 0 Teleset Mobilya Akhisarspor - Antalyaspor: 1 - 1Trabzonspor - Fenerbahçe: 1 - 1 TFF 1'İNCİ LİGBoluspor - Ümraniyespor: 0-1Çaykur Rizespor - Adana Demirspor: 1...

Toplu Sonuçlar


Süper Lig, TFF 1, 2 ve 3'üncü Lig'de günün alınan toplu sonuçları şu şekilde;


SÜPER LİG


Evkur - Demir Grup : 1 - 0    


Teleset Mobilya Akhisarspor - Antalyaspor: 1 - 1


Trabzonspor - Fenerbahçe: 1 - 1 


TFF 1'İNCİ LİG


Boluspor - Ümraniyespor: 0-1


Çaykur Rizespor - Adana Demirspor: 1 - 0


Adanaspor - Akın Çorap Giresunspor: 1 - 1


Gaziantepspor - Gazişehir Gaziantep: 0 - 4


TFF 2'NCİ LİG KIRMIZI GRUP


Sivas Belediyespor- Amed Sportif Faaliyetler: (Ertelendi)


Menemen Belediyespor - Sarıyer: 1 - 0


Tokatspor - Kastamonuspor 1966: 1 - 2


Mersin İdmanyurdu - Afjet Afyonspor: 0 - 6


Hatayspor - Keçiörengücü: 0 - 1


TFF 2'NCİ LİG BEYAZ GRUP


Niğde Belediyespor - Bandırmaspor: 2-1


Fethiyespor - Pendikspor: 2-2


Nazilli Belediyespor - Şanlıurfaspor: 1-2


Altay - Kahramanmaraşspor: 3 - 1 


Ottocool Karagümrük - Zonguldak Kömürspor: 1-0


Konya Anadolu Selçukspor - Gümüşhanespor: 2 - 1


SBS İnşaat Kırklarelispor - Hacettepespor: 0 - 1    


Sakaryaspor - Bugsaşspor: 0 - 0


TFF 3'ÜNCÜ LİG 1'İNCİ GRUP


Çanakkale Dardanel SK - Halide Edip Adıvarspor: 2-2


Kemerspor 2003 - Manisa Büyükşehir Belediyespor: 0 - 2


Orhangazi Belediyespor - Kozan Belediyespor: 2-1


Düzcespor - Bayburt Grup Özel İdare Gençlik ve : 0-2


Yeni Altındağ Belediyespor - Erbaaspor:  1 - 1


12 Bingölspor - Ofspor: 0 - 0


Erzin Belediyespor - Bergama Belediyespor: 0 - 0


TFF 3'ÜNCÜ LİG 2'NCİ GRUP


Diyarbekirspor - Anagold 24 Erzincanspor: 0 - 0


Van Büyükşehir Belediyespor - Kırıkhanspor: 1-1


Tire 1922 - Yeni Orduspor Kulübü: 0 - 0


Kayseri Erciyesspor    - Ankara Demirspor: 0-3


Turgutluspor - Anadolu Bağcılarspor:  2 - 3


Darıca Gençlerbirliği - Pazarspor: 3 - 1


Erokspor - Ergene Velimeşespor: 3 - 1    


TFF 3'ÜNCÜ LİG 3'ÜNCÜ GRUP


Şanlıurfa Karaköprü Belediyespor - Arsinspor: 1 - 1    


Osmaniyespor Futbol Kulübü - Aydınspor 1923: 2 - 2


Sultanbeyli Belediyespor - Payasspor: 1 - 2


Kızılcabölükspor - Baysal İnşaat Düzyurtspor: 3 - 3


Utaş Uşakspor - Kocaelispor: 1 - 2


Büyükçekmece Tepecikspor - Elaziz Belediyespor: 0 - 2


Tekirdağspor - Tarsus İdmanyurdu: 1- 2 - İstanbul

Kaynak: DHA

Manşet

Haberler