Haberler

Okul Sporları Rafting Türkiye Şampiyonası Düzce'de Tamamlandı

Güncelleme:

Düzce'de 15 ilden sporcuların katılımıyla düzenlenen Okul Sporları Rafting Türkiye Şampiyonası sona erdi. Şampiyonada 81 takımdan 450 sporcu kıyasıya mücadele etti ve dereceye giren sporcular madalya ve kupalarını aldı.

Düzce'de 15 ilden sporcuların katılımıyla düzenlenen Okul Sporları Rafting Türkiye Şampiyonası tamamlandı.

Cumayeri ilçesi Dokuzdeğirmen köyü Melen Çayı mevkisinde gerçekleştirilen organizasyonda, sporcular 3 gün boyunca kıyasıya mücadele etti.

Melen Çayı üzerinde oluşturulan parkurda "sprint", "kafa kafaya", "slalom" ve "nehir inişi" kategorilerinde 81 takımdan 450 sporcu kürek çekti.

Şampiyona sonunda yıldız kızlar kategorisinde Muğla Cumhuriyet Ortaokulu birinci, Tunceli Pertek Cumhuriyet Ortaokulu ikinci, Tunceli Hürriyet Ortaokulu üçüncü oldu.

Yıldız erkek kategorisinde Muğla Cumhuriyet Ortaokulu birinci, Bingöl İnönü Ortaokulu ikinci, Tunceli Pertek Cumhuriyet Ortaokulu üçüncü olarak şampiyonayı tamamladı.

Yıldızlar karma kategorisinde ise Muğla Cumhuriyet Ortaokulu birinci, Aydın Özel Efe Lider Ortaokulu ikinci, Düzce Özel Su Damlası Ortaokulu üçüncü olmayı başardı.

Şampiyonda dereceye giren sporcu ile takımlara madalya ve kupaları protokol üyeleri tarafından verildi.

Türkiye Kano Federasyonu Genel Sekreteri Ahmet Emrah Beşe, AA muhabirine, yarışlara yüksek katılımın gerçekleştiğini söyledi.

Katılımlarından dolayı sporculara teşekkür eden Beşe, "Düzce Cumayeri, rafting branşımızdaki en önemli merkezlerden biri. Geçen yıl da burada Türkiye Şampiyonası gerçekleştirmiştik. Gerek konum gerekse fiziki şartlar olarak oldukça uygun bir alan. Bizim için önemli bir yer." diye konuştu.

Kaynak: AA / Spor

Türkiye Düzce Spor Güncel Haberler

Adı yasak aşk, tehdit, uyuşturucu kullanımı ve rüşvete karışan hakim hakkında karar çıktı

Adı yasak aşk, tehdit, uyuşturucu kullanımı ve rüşvete karışan hakim hakkında karar çıktı

Sergen Yalçın, tüm dünyanın ayakta alkışladığı Arda Güler'e demediğini bırakmadı

Sergen Yalçın, tüm dünyanın ayakta alkışladığı Arda Güler'e demediğini bırakmadı

Duyunca şok olacaksınız! İşte Arda Güler'in yeni adresi

Duyunca şok olacaksınız! İşte Arda Güler'in yeni adresi

Bakmadan Geçme

EURO 2024 D Grubu Puan Durumu! D Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 D Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? 20 Haziran Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 20 Haziran İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 20 Haziran 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 20 Haziran Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 20 Haziran Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 20 Haziran Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 20 Haziran İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 20 Haziran Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! 21 Haziran Cuma 2024 Günlük Burç Yorumları! AŞK, EVLİLİK, SAĞLIK, KARİYER burç yorumları! 21 Haziran burç yorumları nedir? İskoçya İsviçre maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) İskoçya İsviçre maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? İskoçya İsviçre maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SONUCU! İskoçya İsviçre maçı ne oldu? İskoçya İsviçre maçı CANLI izle! (EURO 2024) İskoçya İsviçre EURO 2024 maçını hangi kanal veriyor, şifresiz nereden izlenir? Almanya Macaristan maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Almanya Macaristan maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Almanya Macaristan maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SONUCU! Almanya Macaristan maçı ne oldu?
Ayşe Ateş ölüm tehdidini duyurup içişleri ve adalet bakanlarına çağrı yaptı: Geleni görmüyor musunuz?

Ayşe Ateş ölüm tehdidini duyurup içişleri ve adalet bakanlarına çağrı yaptı: Geleni görmüyor musunuz?

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title