Sonbahar-Kış Defilesine Yoğun İlgi... Ünlü Rumen Şarkıcı Otilia 10 Yıl Marşını Türkçe Seslendirdi
Haberler » Güncel » Sonbahar-Kış Defilesine Yoğun İlgi... Ünlü Rumen Şarkıcı Otilia 10 Yıl Marşını Türkçe Seslendirdi - Haber

Sonbahar-Kış Defilesine Yoğun İlgi... Ünlü Rumen Şarkıcı Otilia 10 Yıl Marşını Türkçe Seslendirdi

Sonbahar-Kış defilesine yoğun ilgi... Ünlü Rumen şarkıcı Otilia 10 yıl marşını Türkçe seslendirdiİZMİR - İzmir'de 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında bir alışveriş merkezinde düzenlenen Sonbahar-Kış defilesi birbirinden ünlü mankenlerin katılımıyla düzenlendi.

Sonbahar-Kış defilesine yoğun ilgi... Ünlü Rumen şarkıcı Otilia 10 yıl marşını Türkçe seslendirdi


İZMİR - 'de etkinlikleri kapsamında bir alışveriş merkezinde düzenlenen Sonbahar-Kış defilesi birbirinden ünlü mankenlerin katılımıyla düzenlendi. Defilede ünlü modeller , Şebnem Schaefer ve Merve Büyüksaraç'ın yanı sıra ünlü Rumen şarkıcı Otilia da sahne aldı.

İzmir'in Gaziemir ilçesinde bulunan Optimum alışveriş merkezi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında alışverişe gelen vatandaşa birbirinden güzel etkinliklerle merhaba dedi. Önce birbirinden ünlü modellerinde boy gösterdiği Sonbahar - Kış defilesi yapılırken ardından Akrobasi şovuyla Anıl ve Ayhan sahneye çıktı. Gecenin sonunda ise ünlü Rumen şarkıcı Otilia şarkılarıyla vatandaşlara güzel bir gece yaşattı. Ünlü markaların Sonbahar-Kış kreasyonunu Özge Ulusoy, Şebnem Schaefer ve Merve Büyüksaraç'ın da aralarında bulunduğu birbirinden ünlü mankenler tanıttı. Gecenin sonunda ise ünlü RUmen şarkıcı Otilia, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla Onuncu Yıl Marşı'nı Türkçe seslendirerek büyük alkış topladı.

Defile öncesi kısa bir açıklama yapan Özge Ulusoy, "29 Ekim gerçekten de tüm Türkiye'de coşkuyla kutlanıyor. Bizde İzmir'de kutlayacağız. Bugün benim doğum günüm. Doğum günümde çalışıyorum, çalışmak güzel şey" dedi.

Kaynak: İHA

Haber Videosu

: Sonbahar-Kış Defilesine Yoğun İlgi... Ünlü Rumen Şarkıcı Otilia 10 Yıl Marşını Türkçe Seslendirdi

Manşet

Haberler