Haberler

Selendi Belediyesi'nden Benim Okulum Projesi

Selendi Belediyesi, "Benim Okulum" projesi ile öğrencilere yeni ufuklar açıyor.

Proje kapsamında ilköğretim 6, 7 ve 8. sınıflar ile lise 9, 10, 11 ve 12. sınıflardaki öğrenciler için, internet sitesinden SBS, YGS ve LYS'ye hazırlıkta eğitim veriyor. Selendi Anadolu Lisesi Okul Müdürü Adem Akgün ve öğrenci temsilcileri, teşekkür etmek ve internet şifrelerini almak amacıyla Belediye Başkanı Nurullah Savaş'ı ziyaret etti. Müdür Akgün ve öğrenciler, öğrencilere sağladığı olanak nedeniyle Başkan Savaş'a teşekkür ettiler.

Öğrencilere okul şifrelerini teslim eden Başkan Savaş da, "Bu hizmetle öğrencilere yeni ufuklar açmak istiyoruz. Bunun semeresini görmekten mutluluk duyacağız" şeklinde konuştu. - MANİSA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Nurullah Savaş Selendi SBS Yerel Haberler

Bakmadan Geçme

16 Nisan 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 16 Nisan Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! Threads hesabı kapanırsa Instagram da kapanır mı, ne olur? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 16 Nisan AFAD ve Kandilli deprem listesi! 16 Nisan Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 16 Nisan 2024 Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 16 Nisan İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? İstanbul'da elektrik kesintisi! 16 Nisan 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 16 Nisan Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 16 Nisan Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 16 Nisan İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Bugün İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 16 Nisan Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 16 Nisan Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da elektrik kesintisi! Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 16 Nisan Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? Kabine Toplantısı konuları neler? 15 Nisan Kabine Toplantısı gündeminde neler var? Threads tekrar ne zaman açılacak? Threads tekrar açılacak mı, tamamen mi kapatılıyor? 30 Kasım hangi burç? Kasım'ın 30'u hangi burçtur? 30 Kasım burç özellikleri, sembolü ve gezegeni nedir? 30 Kasım hangi burca ait?
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title