Sayitoğlu: "Üzgünüz"

Sayitoğlu: "Üzgünüz"

Trabzonspor Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu,'ikinci Seyircisiz Maçımızdan Golsüz Beraberlikle Ayrılmanın Üzüntüsünü Yaşıyoruz' Dedi.

Sayitoğlu:

Trabzonspor Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu,''İkinci seyircisiz maçımızdan golsüz beraberlikle ayrılmanın üzüntüsünü yaşıyoruz'' dedi.

Sayitoğlu, Ankaragücü maçında galip gelip ligdeki yarışlarını sürdirmek istediklerini ancak bunun gerçekleşmediğini söyledi.

Maçta iyi bir oyun ortaya koyamadıklarını ifade eden Sayitoğlu, ''Artık eksikleri hocamız zannediyorum tespit edecektir. Önümüzdeki hafta için hazırlıklarımıza devam ederek galibiyet yolunda çalışacağız'' diye konuştu.

Gazetecilerin, Ersen Martin ile ilgili sorularını yanıtlayan Sayitoğlu, Trabzonspor'un elinde bir protokol olduğunu dile getirerek, ''Protokole bağlı olarak söylemlerimiz var. Bu protokol, 31 Ağustos'ta son bulan bir protokol. Yapılacak değerlendirmeyi göreceğiz. Biz de Trabzonspor olarak gerektiğinde karşı cevaplarımızı vereceğiz'' diye konuştu.

Yeniden oynanmasına karar verilen Sivasspor maçıyla ilgili soruları ise Sayitoğlu, ''Federasyon yönetim kurulunun bu yönde vermiş olduğu bir karar var. Gözlemci, temsilci kararları var. Hakem arkadaşın herhalde bir beyanı noksan. O da Tahkim Kurulu'na verildikten sonra sizler gibi bizler de bekleyeceğiz. Savunulacak ne varsa bu konuda Trabzonspor olarak biz savunduk. Aksi halde Türkiye'de futbol müsabakalarında provoke edilmek çok kolay olacak. Bu noktada federasyonun vereceği karar noktasında bir bütünlük halinde sevgimizi veya tepkimizi ortaya koyacağız'' diye yanıtladı.