Haberler

Bakan Uraloğlu davet etti, İmamoğlu yanıt verdi: Pazartesi o açılışa gideceğim

Güncelleme:

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Ulaştırma Bakanı Abdulkadir Uraloğlu tarafından Sirkeci-Kazlıçeşme raylı sistemler açılışına davet edildiğini ifade ederek, "Teşekkür ediyorum kendisine. Pazartesi oraya gideceğim" dedi.

31 Mart'ta gerçekleşecek yerel seçimler öncesi İstanbul'da Cumhur İttifakı'nın adayı Murat Kurum ve Ekrem İmamoğlu'nun çalışmaları sürüyor. İmamoğlu, Çekmeköy'ün ardından günün ikinci halk buluşmasını, komşu ilçe Sancaktepe'de yaptı.

Bakan Uraloğlu davet etti, İmamoğlu yanıt verdi: Pazartesi o açılışa gideceğim

İMAMOĞLU: HİÇ DAVET EDİLMEDİM BİLİYOR MUSUNUZ İSTANBUL'DAKİ TÖRENLERİNE

Sancaktepe'nin en çok hizmet verdikleri ilçelerden biri olduğunun altını çizen İmamoğlu, konuşmasında şunları söyledi. "Beylikdüzü Belediye Başkanlığı yaptığımda, beş senede ilçemde bir kez bile Büyükşehir Belediye Başkanı'nı görmedim. Allah şahit, görmedim. İki-üç defa gelmişse de beni davet etmediler. Ben, bu beş yıl içerisinde her ilçeye 20 defa, 15 defa, 30 defa gittim. Hem gittim hem de seçilen belediye başkanına demokrasi gereği saygı gösterdim. Nereye gidiyorsam davet ettim. Hangi açılışı yapıyorsam davet ettim. Ben bu açılışlara giderken ya da temel atmalara giderken, Allah aşkına bir partinin töreni mi yapıyorum? Hayır. Belediyenin. Belediye kimin? Milletin.

Bakan Uraloğlu davet etti, İmamoğlu yanıt verdi: Pazartesi o açılışa gideceğim

Onun için, her defasında davet ettim. Belki bir-iki defa gelmiş olabilir Sayın Belediye Başkanı. Onun dışında gelmediler. Çünkü alışık değiller. Benim neredeyse görev sürem dolmak üzere. Hiç davet edilmedim biliyor musunuz İstanbul'daki törenlerine. Hatta parasını İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin ödediği metro açılışlarına bile davet edilmedim.

Bakan Uraloğlu davet etti, İmamoğlu yanıt verdi: Pazartesi o açılışa gideceğim

"PAZARTESİ O AÇILIŞA GİDECEĞİM"

Ben bu şikayeti sıklıkla yaptım ya hani; son günlerinde akılları başına geldi diyeceğim. Bu sefer beni ilk kez; Sirkeci-Kazlıçeşme raylı sistemler açılışına Ulaştırma Bakanı tarafından davet edildim. Vallahi teşekkür ediyorum kendisine. Peki şimdi ben ne yapacağım? Pazartesi oraya gideceğim. Pazartesi niye gideceğim biliyor musunuz?

Bakın bu ülkede bazı alışkanlıkları böyle yapa yapa değiştireceğiz. Şunun için gideceğim o açılışa: O bakanlık, o makamlar; onlar kadar benim kardeşim, benim. Benim makamım, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, benim kadar onların. Bunu onlara öğretene kadar, bunu her yerde anlatacağım."

Kaynak: Haberler.com / Politika

Ekrem İmamoğlu Gündem Yaşam Politika Haberler

500

Yorumlar (34)

Beşiktaşlı Genç:

OYLAR EKREM İMAMOĞLUNA. TAM YOL İLERİ.

425
323
yanıtYanıtla
Abdullah Ağaç.:

Ulan deprem bölgesinde bile lux otel faturasını büyük şehir ödemiş oy moy yok içtiği rakının parasını bile benmi oduycem

yanıt237
yanıt340
süleyman üstün:

beşiktaslı genç gençken bende senin gibiydim aklım deliydi delikanlı derlerdi şimdi deli kanlı bir kurum varken bana tatil çok yakışıyor diyen bir ukrayna baskanı gibi bir komedyene oy verirsen bol bol tatil reklamı izlersin tam yoll yolun bitmez

yanıt138
yanıt97
Vatansever:

Heykel var yersen

yanıt97
yanıt52
Hüseyin Kara:

Reklamoğlu

232
162
yanıtYanıtla
Osman Öner:

İşte bu insanlık dersi

138
162
yanıtYanıtla
Bidüşün:

Kibir abidesi

145
75
yanıtYanıtla
süleyman üstün:

abide falan deme kardeşim temel atmama töreni hazırlıgı yapar abide diresen heykel yapar falan

yanıt69
yanıt47
sedat yakup:

ZÜBÜK

128
88
yanıtYanıtla
Ekkgfzv Yhhfddnnb:

Zübük şu yayınlanması yasaklanan film degilmi ya niye yasaklandıysa acaba

yanıt87
yanıt16
Tüm 34 yorumu okumak için tıklayın Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title