N.n.b'nin Annesi F.b, Jandarmaya Teslim Edildi

N.n.b'nin Annesi F.b, Jandarmaya Teslim Edildi

İzmir'in Menderes İlçesinde, Bir Hafta Önce Dövüldüğü Gerekçesiyle Hastanede Tedavi Altına Alınan ve Tecavüze Uğradığı İddia Edilen N.n.b'nin Annesi F.b, Jandarmaya Teslim Edildi.

N.n.b'nin Annesi F.b, Jandarmaya Teslim Edildi

İzmir'in Menderes İlçesinde, bir hafta önce dövüldüğü gerekçesiyle hastanede tedavi altına alınan ve tecavüze uğradığı iddia edilen N.N.B'nin annesi F.B, Jandarmaya teslim edildi.

Menderes İlçe Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından hakkında ''yakalama müzekkeresi'' çıkarılan F.B, İzmir Asayiş Şube Müdürlüğü İnfaz Büro Amirliği ekiplerince Halkapınar metro istasyonu yakınında yakalandı. Polis, F.B'nin yanında bulunan biri kadın diğeri erkek 2 kişiyi de gözaltına aldı.

İzmir Emniyet Müdürlüğünün Bozyaka hizmet binasına götürülen F.B. ile 2 arkadaşı, işlemleri tamamlandıktan sonra Menderes'ten gelen jandarma ekiplerine teslim edildi.

Emniyet binasından çıkarken gazetecilerin sorularını yanıtlayan F.B, yetkililerin kendisine yardım etmesini isteyerek, ''Çocuğumun velayetini kimseye vermem. Onu yuvaya da vermem, çok seviyorum'' dedi. Bundan sonra kendisine daha güzel bir yaşam kurmak istediğini belirten F.B, ''Kızımla birlikte mutlu yaşamak istiyorum'' şeklinde konuştu.

Kaynak: AA