Kırsal Alandaki Projeler Değerlendirilmeye Devam Ediyor

Kırsal Alandaki Projeler Değerlendirilmeye Devam Ediyor

21.02.2020 15:54 | Son Güncelleme: 21.02.2020 15:54
Kırsal Alandaki Projeler Değerlendirilmeye Devam Ediyor

Manisa Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı, Saruhanlı, Gölmarmara, Kula ve Ahmetli ilçeleri Tarım İlçe Müdürlüğü, Ziraat Odası ve ilçe belediyeleri temsilcileriyle bir araya geldi.

Düzenlenen toplantıda, tarım ve hayvancılık alanında uygulanabilecek projeler hakkında karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı, kırsal kalkınmada projelerini hayata geçirirken, aynı zamanda resmi kurumların ilçe temsilcileriyle de bir araya gelerek yeni ve kalıcı projeler üretmek için istişare toplantılarını düzenlemeyi sürdürüyor. Bu kapsamda Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanı Yılmaz Usta ve daire başkanlığı görevlileri yetkilileri Saruhanlı, Gölmarmara, Kula, Ahmetli ilçelerinde Tarım İlçe Müdürlüğü, Ziraat Odası ve İlçe Belediyelerin temsilcilerinin katıldığı İlçe Koordinasyon Şube Müdürlüğü'nde gerçekleştirilen toplantılarda yetkililerle bir araya geldiler. Toplantıda, tarım ve hayvancılık alanındaki uygulanabilecek projeler hakkında karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu. Bu toplantıların 17 ilçe genelinde sürdürülmeye devam edilmesi planlanıyor.

Kaynak: Bültenler

Manşet

Haberler

Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Kırsal Alandaki Projeler Değerlendirilmeye Devam Ediyor - Haber
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.10.2020 04:31:10. #1.15#
title