Kasidef'ten Dengiz'e Ziyaret

Kasidef'ten Dengiz'e Ziyaret

hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.1 Temmuz'da yapılan 4.Olağan İl kongresi sonrası yeniden Ak Parti İl Başkanlığı'na seçilen Ömer Dengiz'e ziyaretler sürerken, son olarak Sivaslı Dernekler Federasyonu Dengiz'i ziyaret ederek, görevinde başarı...

Kasidef'ten Dengiz'e Ziyaret

Kayseri Sivaslı Dernekler Federasyonu (KASİDEF) Ak Parti İl Başkanı Ömer Dengiz'e

hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

1 Temmuz'da yapılan 4. Olağan İl kongresi sonrası yeniden Ak Parti İl Başkanlığı'na seçilen Ömer Dengiz'e ziyaretler sürerken, son olarak Sivaslı Dernekler Federasyonu Dengiz'i ziyaret ederek, görevinde başarı diledi.

Sivaslı Dernekler Federasyonu Başkanvekili Bülent Ünsal, KASİDEF olarak, İl Başkanı Dengiz'in geçen 2 yıl içinde Kayseri adına olumlu çalışmalar yaptığını ve bu çalışmalarından dolayı da kendisini takdir ettiklerini belirterek, Ak Parti iktidarında Türkiye'de ve Kayseri'de büyük değişim yaşandığını, yaşanmaya devam ettiğini söyledi.

İl Başkanı Ömer Dengiz de, ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Referandum ve seçim sürecinde

diğer STK'lar da olduğu gibi, Sivaslı Dernekler Federasyonu'nu da

Ak Parti'ye desteğini

esirgememiştir.

Daha öncede söylediğim gibi, STK'lar bir ilin gelişmesinde, dinamizminin artmasında büyük rol oynamamaktadırlar. Sivaslı Dernekler de birleşip oluşturdukları federasyonla daha da güçlenmiş ve Kayseri'nin gelişmesinde ellerinden gelen gayreti göstermektedirler." şeklinde konuştu.

Ziyarete katılan Ak Parti Kayseri Milletvekili İsmail Tamer ise, Sivaslı Dernekler Federasyonu Başkanlığı döneminde Kayseri adına olumlu çalışmalar yapmaya gayret ettiklerini, şimdi de milletvekili olarak aynı gayretle çalıştıklarını söyledi.

(SK)

29.07.2012 14: 23: 53

TSI

NNNN - KAYSERİ