İntermec Teknolojileri ile Distribütörlük Anlaşması

İntermec Teknolojileri ile Distribütörlük Anlaşması

Türkiye'nin katma değerli ürünler distribütörü Artım Bilişim, Intermec ile distribütörlük anlaşması imzaladı.

İntermec Teknolojileri ile Distribütörlük Anlaşması

Bilişim Teknolojileri Altyapı Çözümleri distribütörü Artım Bilişim, dayanıklı mobil işletme çözümleri sağlayıcısı Intermec Teknolojileri ile distribütörlük anlaşması imzaladı. Anlaşmaya göre, Artım Bilişim Intermec'in Türkiye tedarik zinciri çözümlerinin yetkili distributörü olacak.

2003 yılında kurulan ve 2011 yılında Index Grup'a katılan Artım Bilişim, bu anlaşma sayesinde Türkiye pazarındaki en güçlü barkod ve RFID okuyucuları ile etiket ve mobil çözümler sunan Katma Değerli Distribütör haline geliyor.

Artım Bilişim Genel Müdürü Suat Sümer'e göre: "Intermec, tüm dünyada işletme süreçlerini etkin ve verimli bir şekilde dönüştürerek müşterilerine gerçek değer katan seçilmiş lider endüstri distribütörleri ile çalışıyor. İş ortaklarımız, Artım Bilişim'in başarısı kanıtlanmış tecrübesi ve pazardaki güçlü konumundan faydalanmaya devam ederken, bizler de Intermec'in Türkiye'deki gücünü artırmak için elimizden geleni yapacağız."

Intermec Doğu Avrupa ve Akdeniz Ülke Müdürü Erdwin van Turenhout'un da belirttiği gibi, "Artım Bilişim gibi güvenilir ve iyi organize olmuş satış ağına sahip bir kurum ile ortaklık kuran Intermec, Türkiye'deki faaliyetlerini büyütme konusundaki ciddiyetini ortaya koyuyor. Sunduğu Teknolojik Altyapı Çözümleri ile birlikte güvenli baskı uygulamaları ve servis yedek parça çözümleri sunan Artım Bilişim'i, son kullanıcı taleplerini karşılayacak nitelikte ve Intermec'in pazar potansiyelini gerçekleştirmesine yardımcı ideal bir ortak olarak görüyoruz."

Kaynak: Bültenler