HASAN DOĞAN HABERLERİ

Hasan Doğan haber, Hasan Doğan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hasan Doğan - 7.9.2020
Son dakika haber: GÜNDEM / 7 Eylül 2020
(Giresun) (Fotoğraflı - Görüntülü) 4- Çin'in Vuhan kentinde ortaya çıkan yeni tip koronavirüsün (Kovid-19) dünya genelinde yayılmasına ilişkin gelişmeler izleniyor. (Fotoğraflı - Görüntülü) SPOR 1- Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Merkez Hakem Kurulu 2020-2021 Sezonu Yaz Semineri'nin açılış töreni, TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde gerçekleştirilecek.
Hasan Doğan - 7.9.2020
GÜNDEM ÖZETİ / 7 Eylül 2020
SPOR 1- Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Merkez Hakem Kurulu 2020-2021 Sezonu Yaz Semineri'nin açılış töreni, TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde gerçekleştirilecek.
Hasan Doğan - 5.9.2020
5 Eylül Cumartesi DHA Spor Gündemi
TSYD BAŞKENT KUPASI 19.00 MKE Ankaragücü - Gençlerbirliği (Eryaman Stadı) HAZIRLIK MAÇI 17.00 Hes Kablo Kayserispor - Gaziantep FK MERKEZ HAKEM KURULU Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu 2020-2021 Sezonu Yaz Semineri, TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde başlayacak.
Hasan Doğan - 4.9.2020
Karabük'te serinlemek için çaya giren genç boğuldu
Karabük'te bir genç, arkadaşlarıyla serinlemek için girdiği Araç Çayı'nda boğuldu. Safranbolu Hasan Doğan Sevgi Evlerinde kalan Emre Urkan (17), 4 arkadaşıyla Araç Çayı'na girerek serinlemek istedi.
Hasan Doğan - 2.9.2020
Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Toplantısı
Toplantıda, girişimci ve insani dış politika yaklaşımı sayesinde bugün dünyanın en geniş temsil ağına sahip 5. ülkesi durumunda olan Türkiye'nin, aynı şekilde dünyada en çok sığınmacıya ev sahipliği yapan ülke olduğu üzerinde durulduğunu bildiren Altun, şunları kaydetti: "Dış politikada bağımsız ve aktif davranma gücüne kavuşunca kimi gerilimlerden uzak kalabilmenin de mümkün olmadığı değerlendirilen Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Toplantısı'nda, Türkiye'nin siyasi, diplomatik ve askeri imkanlarıyla tüm meselelerin üstesinden gelebilecek güce, dirayete ve kararlılığa sahip olduğunun altı çizilmiştir. Artık uluslararası platformda en üst lige yükselen Türkiye'nin bölgesel ve küresel her meselede sözüne, duruşuna, safına bakılan, ona göre konum alınan bir ülke haline geldiği, bu durumun da Türkiye'ye ilave sorumluluklar yüklediği belirtilen toplantıda, medeniyet ve tarih ortaklığına sahip olunan her yerde daha çok çalışmak, liderlik etmek, siyasi ve fiili oyun kurucu olmak gerektiği ifade edilmiştir." Toplantıya, Kurul üyeleri İsmail Kahraman, Bülent Arınç, Cemil Çiçek, Köksal Toptan, Mehmet Ali Şahin, Yıldırım Akbulut, Cumhurbaşkanlığı İdari İşler Başkanı Metin Kıratlı ile İletişim Başkanı Fahrettin Altun ve Cumhurbaşkanlığı Özel Kalem Müdürü Hasan Doğan da katıldı.
Hasan Doğan - 2.9.2020
A Milli Futbol Takımımız, Macaristan maçı için Sivas'a gitti!
Hazırlıklarının İstanbul bölümünü Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Riva'da bulunan Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde tamamlayan ay-yıldızlı ekip, Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan özel uçakla Sivas'a hareket etti.
Hasan Doğan - 1.9.2020
A Milli Futbol Takımı'nın Macaristan maçı hazırlıkları sürüyor
Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) internet sitesinde yer alan açıklamaya göre, Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Eğitim ve Kamp Merkezi'nde teknik direktör Şenol Güneş yönetimindeki idmana aday kadroda bulunan tüm futbolcular katıldı.
Hasan Doğan - 31.8.2020
A Milli Futbol Takımı, Macaristan maçı hazırlıklarına başladı
Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) internet sitesinden yapılan açıklamaya göre TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'ndeki basına kapalı antrenman, teknik direktör Şenol Güneş yönetiminde gerçekleştirildi.
Hasan Doğan - 31.8.2020
Ümit Milli Futbol Takımı'nda 3 oyuncu aday kadrodan çıkarıldı
Türkiye Futbol Federasyonunun internet sitesinden yapılan açıklamaya göre milliler, Riva'daki Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde hazırlıklarını sürdürüyor.
Hasan Doğan - 31.8.2020
TFF Merkez Hakem Kurulu Yaz Semineri, 5-10 Eylül'de İstanbul'da yapılacak
Federasyondan yapılan açıklamada, TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde gerçekleştirilecek seminere hakem, yardımcı hakem ve gözlemcilerin, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle ayrı gruplar halinde katılacağı belirtildi.
Hasan Doğan - 30.8.2020
A Milli Futbol Takımı'nın Riva kampı başladı
Ay-yıldızlıların, Riva'daki TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde teknik direktör Şenol Güneş yönetiminde başlayan kampına, sakatlığı bulunan Mert Çetin katılmadı.
Hasan Doğan - 30.8.2020
A Milli Futbol Takımı'nın kampı başladı
Riva'daki TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde teknik direktör Şenol Güneş yönetiminde başlayan kampa, sakatlığı bulunan Mert Çetin katılmadı.
Hasan Doğan - 30.8.2020
30 Ağustos Pazar DHA Spor Gündemi
A MİLLİ FUTBOL TAKIMI19.00 A Milli Takım, UEFA Uluslar Ligi'nde 3 Eylül'de Sivas'ta Macaristan ve 6 Eylül'de deplasmanda Sırbistan ile oynayacağı karşılaşmalar öncesinde Riva'daki TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde toplanacak ve çalışmalarını bu tesiste sürdürecek.
Hasan Doğan - 30.8.2020
GÜNDEM / 30 Ağustos 2020
(İstanbul/17.15) (Fotoğraflı - Görüntülü) 2- A Milli Futbol Takımı, UEFA Uluslar Ligi'nde 3 Eylül Perşembe günü Macaristan ile Sivas'ta yapacağı maç için Riva'da TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde toplanarak çalışmalarına başlayacak.
Hasan Doğan - 29.8.2020
GÜNDEM ÖZETİ / 30 Ağustos 2020
(İstanbul/17.15) 2- A Milli Futbol Takımı, UEFA Uluslar Ligi'nde 3 Eylül Perşembe günü Macaristan ile Sivas'ta yapacağı maç için Riva'da TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde toplanarak çalışmalarına başlayacak.
Hasan Doğan - 29.8.2020
Futbolda milli mesai yarın başlıyor
Milli takım, Riva'da bulunan TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde teknik direktör Şenol Güneş yönetiminde saat 19.
Hasan Doğan - 28.8.2020
Futbolda milli mesai başlıyor
TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde teknik direktör Şenol Güneş yönetiminde saat 19.
Hasan Doğan - 28.8.2020
A Milli Takım'ın Macaristan ve Sırbistan maçları aday kadrosu açıklandı
Teknik direktör Şenol Güneş'in belirlediği kadroda yer alan isimler şöyle; KALECİ: Mert Günok, Gökhan Akkan, Uğurcan Çakır DEFANS: Zeki Çelik, Mert Müldür, Nazım Sangare, Çağlar Söyüncü, Kaan Ayhan, Merih Demiral, Ozan Kabak, Mert Çetin, Umut Meraş, Hasan Ali Kaldırım ORTA SAHA: Cengiz Ünder, Efecan Karaca, Hakan Çalhanoğlu, İrfan Can Kahveci, Mahmut Tekdemir, Mert Hakan Yandaş, Okay Yokuşlu, Orkun Kökçü, Ozan Tufan, Yusuf Yazıcı, Emre Kılınç FORVET: Ahmed Kutucu, Burak Yılmaz, Enes Ünal, Kenan Karaman A Milli Takım'a davet edilen oyuncular, 30 Ağustos Pazar günü saat 19.00'da Riva'daki TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde toplanacak ve çalışmalarını bu tesiste sürdürecek.
Hasan Doğan - 28.8.2020
TFF Başkanı Özdemir: "1 Ekim'den itibaren maçları yüzde 30 kapasiteyle seyircili oynatmak istiyoruz"
Özdemir, Riva'daki Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde McDonald's ile imzalanan sponsorluk anlaşmasının ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.
Hasan Doğan - 28.8.2020
TFF ile McDonald's arasında sponsorluk anlaşması imzalandı
Riva'daki Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde gerçekleştirilen imza törenine TFF Başkanı Nihat Özdemir, McDonald's Türkiye Genel Müdürü Oğuz Uçanlar, TFF Sponsorluk ve Pazarlamadan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Alkın Kalkavan, A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş ile Kadın Milli Takımı Teknik Direktörü Necla Güngör Kıragası katıldı.
Hasan Doğan - 28.8.2020
GÜNDEM / 28 Ağustos 2020
(İstanbul/10.00) (Fotoğraflı-Görüntülü) 2- Türkiye Futbol Federasyonu, McDonald's ile Kadın ve Erkek Milli Takımları sponsorluğu anlaşmasını, TFF Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde TFF Başkanı Nihat Özdemir'in katılımıyla imzalayacak.
Hasan Doğan - 27.8.2020
GÜNDEM ÖZETİ / 28 Ağustos 2020
(İstanbul/10.00) 2- Türkiye Futbol Federasyonu, McDonald's ile Kadın ve Erkek Milli Takımları sponsorluğu anlaşmasını, TFF Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde TFF Başkanı Nihat Özdemir'in katılımıyla imzalayacak.
Hasan Doğan - 27.8.2020
TFF 1. Lig'de fikstür belli oldu
Türkiye Futbol Federasyonunun Riva'daki Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'ndeki idari merkezinde gerçekleştirilen fikstür çekimine göre ilk yarının fikstürü şöyle: 1.
Hasan Doğan - 27.8.2020
TFF 1'inci Lig'de 2020-21 sezonu fikstürü belli oldu
Riva'da bulunan Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri Orhan Saka Salonu'nda gerçekleşen fikstür çekimine, TFF yetkilileri ve kulüp temsilcileri katıldı.
Hasan Doğan - 27.8.2020
Ümit Milli Futbol Takımı, Andorra maçı hazırlıklarına devam ediyor
Türkiye Futbol Federasyonundan (TFF) yapılan açıklamaya göre, ay-yıldızlı ekip, TFF Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde gerçekleştirilen antrenmanla çalışmalarına devam etti.
Hasan Doğan - 27.8.2020
TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de gruplar belirlendi
TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde gerçekleştirilen kura çekimine, TFF 1.
Hasan Doğan - 27.8.2020
2. Lig ve 3. Lig'de gruplar belli oldu
Türkiye Futbol Federasyonu Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde, TFF 1.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Hasan Doğan Haberleri | Hasan Doğan Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Hasan Doğan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hasan Doğan kimdir, hayatı ve biyografisi. CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, İSPANYA BAŞBAKANI SANCHEZ İLE VİDEO KONFERANS YOLUYLA GÖRÜŞTÜ.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 27.10.2020 21:17:53. #1.14#
title