Haberler

Özkan Şengül kimdir? CHP Yozgat Belediye Başkan Adayı Özkan Şengül kaç yaşında, nereli?

Güncelleme:

CHP Yozgat Belediye Başkan Adayı Özkan Şengül kaç yaşında, nereli? CHP'nin Yozgat Belediye Başkan adayı olan Özkan Şengül'ün kim olduğu ve nereli olduğu merak konusu oldu. Adayın kaç yaşında olduğu da vatandaşlar tarafından sorgulanıyor.

Siyasi arenada heyecan her geçen gün daha da artıyor. 31 Mart yerel seçimi için nefesler tutuldu. Bu süreçte en merak edilen konulardan biri de partilerin il ve ilçeler için belirlediği adaylar. Vatandaşlar, seçime giderken kendileri için en doğru kararı vermek üzere adayları araştırmaya devam ediyor. CHP'nin Yozgat Belediye Başkan adayı ise Özkan Şengül oldu. Özkan Şengül kimdir? Özkan Şengül nereli, kaç yaşında? İşte ayrıntılar…

ÖZKAN ŞENGÜL KİMDİR?

CHP, Yozgat'ta Belediye Başkan adayı olarak Özkan Şengül'ü aday gösterdi. Özkan Şengül, 01.02.1992 yılında Yozgat Merkez Cihanpaşa köyünde doğmuştur. Üç çocuklu bir ailenin en küçüğü olarak dünyaya gelmiştir ve ortaöğrenimini Cihanpaşa köyünde tamamlamıştır. 2006 yılında Yozgat Merkez'e taşınmıştır. CHP, Yozgat'ta Belediye Başkan adayı olarak Özkan Şengül'ü belirlemiştir. Özkan Şengül, iş hayatına 2013 yılında kendi şirketini kurarak adım atmıştır. Siyasi kariyerinde ise uzun süredir CHP üyesi olan Şengül, partinin çeşitli kollarında görevler üstlenmiştir. 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde CHP'nin başkan adayı olarak yarışacaktır.

Kaynak: Haberler.com / Gündem

Yozgat Gündem Yaşam Politika Haberler

Türkiye'deki yaşlı nüfus oranı cumhuriyet tarihinde ilk kez çift haneye ulaştı

Türkiye'deki yaşlı nüfus oranı cumhuriyet tarihinde ilk kez çift haneye ulaştı

Netanyahu'nun oğlundan skandal harita! Türkiye'yi soykırım yapmakla suçladılar

Netanyahu'nun oğlundan skandal harita! Türkiye'yi soykırım yapmakla suçladılar

Slovenya, Filistin devletini tanıma kararı aldı

Slovenya, Filistin devletini tanıma kararı aldı

Bakmadan Geçme

BUSKİ Bursa su kesintisi: Bursa'da sular ne zaman gelecek? 30-31 Mayıs 2024 Bursa su kesintisi listesi! Bayern Münih'in yeni teknik direktörü Vincent Kompany kimdir? Vincent Kompany nerelidir, kaç yaşında? Eyvah Eyvah nerede çekildi? Eyvah Eyvah oyuncuları, konusu ve fragmanı! Eyvah Eyvah ne zaman çekildi? #128250 İSKİ İstanbul su kesintisi: İstanbul'da sular ne zaman gelecek? 30-31 Mayıs 2024 İstanbul su kesintisi listesi! ASAT Antalya su kesintisi: Antalya'da sular ne zaman gelecek? 30-31 Mayıs 2024 Antalya su kesintisi listesi! Eyvah Eyvah filmi oyuncuları kim? Eyvah Eyvah filmi konusu ve Eyvah Eyvah özeti! #128250 ASKİ Ankara su kesintisi: Ankara'da sular ne zaman gelecek? 30-31 Mayıs 2024 Ankara su kesintisi listesi! Kripto yasası Meclis'ten geçti mi? Kripto varlıklara ilişkin düzenleme ne oldu? Serdar Sertçelik kimdir, Serdar Sertçelik yakalandı mı? #129300 31 Mayıs okullar tatil mi? 31 Mayıs Cuma günü okul var mı, resmi tatil mi? Yarın okul var mı? Ayak başparmak çıkıntısı Bunyon-Halluks Valgus nedir? Bunyon nasıl düzelir? Arnavutköy Belediyesi hangi parti? Arnavutköy Belediye başkanı hangi partiden seçilmiştir? 2024 Arnavutköy yerel seçim sonuçları! Ahmet Uğurlu hasta mıydı? Ahmet Uğurlu hastalığı neydi? Maaşlar bayramdan önce yatar mı? Memur ve emekli maaşları ne zaman yatacak? 31 Mayıs Cuma 2024 Günlük Burç Yorumları! AŞK, EVLİLİK, SAĞLIK, KARİYER burç yorumları! 31 Mayıs burç yorumları nedir?
Ağrı'da bir kadın, caddede üstsüz şekilde dolaştı

Ağrı'da bir kadın, caddede üstsüz şekilde dolaştı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title