Haberler

Bilecik'te deprem mi oldu? Deprem oldu mu? Deprem kaç büyüklüğünde oldu?

Güncelleme:

Bilecik'te deprem mi oldu? Deprem oldu mu? Bilecik'te deprem yaşanıp yaşanmadığına dair bilgiler araştırılıyor. Son dakika deprem haberleri ve detaylarına ulaşmak için takipte kalın. AFAD'ın geçtiği bilgiye göre Bursa'nın Gemlik ilçesinde 4.1 büyüklüğünde deprem meydana geldi. 10.86 kilometre derinlikte oluşan sarsıntı İstanbul ve çevre illerde de hissedildi.

Türkiye'de son dönemde meydana gelen irili ufaklı büyüklükteki depremlerle adeta bir beşik gibi sallanmaya devam ederken, bir korkutan haber de Bursa'dan geldi. İçişleri Bakanlığı Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı'nın ( Afad ) geçtiği son dakika bilgisine göre, Bursa'nın Gemlik ilçesinde 4.1 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

DEPREM Mİ OLDU?

İçişleri Bakanlığı Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı'nın ( AFAD) geçtiği son dakika bilgisine göre, Bursa'nın Gemlik ilçesinde 4.1 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

İSTANBUL'DA HİSSEDİLDİ Mİ?

10.86 kilometre derinlikte oluşan sarsıntı megakent İstanbul ve çevre illerde de hissedildi. AFAD'ın Bursa Gemlik merkezli depreme ilişkin paylaşımı şu şekilde;

Bilecik'te deprem mi oldu? Deprem oldu mu?

Kaynak: Haberler.com / Gündem

Deprem Bursa AFAD Doğal Afetler 3.Sayfa Gündem Dünya Haberler Son Dakika

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title