Erdoğan, Ece Erken'e Sordu: Niye Evlendiremedin Bu Alişan'ı?
Haberler » Magazin » Erdoğan, Ece Erken'e Sordu: Niye Evlendiremedin Bu Alişan'ı? - Magazin

Erdoğan, Ece Erken'e Sordu: Niye Evlendiremedin Bu Alişan'ı?

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 29 Ekim resepsiyonunda evlenme sözünde duramayan Alişan yerine Ece Erken'e yüklendi. Erdoğan, Ece'ye "Niye evlendirmedin bu çocuğu" dedi.

Cumhurbaşkanı resepsiyonunda çok sayıda ünlü isim katıldı. Eda Erol ile evlilikten dönen için Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'e hesap sordu.

ALİŞAN: MALUM KONUYLA İLGİLİ KONUŞTUK

Resepsiyonda Cumhurbaşkanı Erdoğan Ece Erken'e "Neden evlendiremedin bu çocuğu?" diye sorunca Alişan da içini döktü. Alişan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a içini döktüğünü şu sözlerle ima etti: "Her yıl biraz daha kalabalıklaşan 29 Ekim resepsiyonu; milletin evinde, yine coşkuyla kutlandı. Sanat, ve iş dünyasından kimi ararsanız oradaydı. Ve tabii ki en büyük misafirler, 15 Temmuz gazileri ve aileleriydi. Sayın Cumhurbaskanımız'la özel birtakım şeyler de konuştuk tabii ki malum konularla ilgili ama aramızda..."


ESRA EROL VE ALİ ÖZBİR RESEPSİYONA GELMEDİ

Resepsiyona ünlüler akın etti. Ancak dikkat çeken bir şey vardı. Dİğer resepsiyonlara katılan Esra Erol ve Ali Özbir çifti bu resepsiyonda yoktu. Bu da akıllara 'Alişan yüzünden mi gelmediler?' sorusunu getirdi.


Haber Videosu

: Erdoğan, Ece Erken'e Sordu: Niye Evlendiremedin Bu Alişan'ı?

Manşet

Haberler