EDİRNE Saros'taki tatilcilerin dönüş yolcuğu başladı - Haberler
Haberi Paylaş

EDİRNE Saros'taki tatilcilerin dönüş yolcuğu başladı

Demirören Haber Ajansı - Haberler | Güncel

Saros'taki tatilcilerin dönüş yolcuğu başladıKURBAN Bayramı tatilini Ege Denizi'ne kıyısı bulunan Saros Körfezi'nde geçiren tatilcilerin dönüş yolculuğu başladı.

Saros'taki tatilcilerin dönüş yolcuğu başladı

KURBAN Bayramı tatilini Ege Denizi'ne kıyısı bulunan Saros Körfezi'nde geçiren tatilcilerin dönüş yolculuğu başladı. Yola erken çıkanlar Edirne'nin Keşan ile Tekirdağ'ın Malkara ilçesindeki geçişlerinde yoğunluk oluşturdu.

Kurban Bayramı tatilini Saros Körfezi'ndeki tatil bölgelerinde geçirenlerin başta İstanbul ve diğer illere dönüş yolculukları başladı. Yola erken çıkanlar özellikle Edirne'nin Keşan ile Tekirdağ'ın Malkara ilçesindeki kavşak ve yollarda yoğunluk oluşturdu. Dönüş yolundaki tatilciler özellikle Keşan'daki Destek Kıtaları ve Enez kavşaklarında kilometrelerce kuyruk oluşturdu.

Malkara'da da İstanbul yönüne araç yoğunluğu sürüyor. Polis ve jandarma ekipleri, kavşaklar ile yollarda herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması için denetimlerini arttırdı.

EDİRNE Saros'taki tatilcilerin dönüş yolcuğu başladı

EDİRNE Saros'taki tatilcilerin dönüş yolcuğu başladı

EDİRNE Saros'taki tatilcilerin dönüş yolcuğu başladı

Demirören Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title