CHP'den Başkan Erer'e Ziyaret

CHP'den Başkan Erer'e Ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Karabük İl Başkanı Bayram Karadağ ve Parti Yöneticileri Karabük Belediye Başkanı Hüseyin Erer'i Makamında Ziyaret Etti.

CHP'den Başkan Erer'e Ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Karabük İl Başkanı Bayram Karadağ ve Parti yöneticileri Karabük Belediye Başkanı Hüseyin Erer'i makamında ziyaret etti.

Karabük'ün üst düzey yöneticilerine nezaket ziyaretinde bulunduklarını ifade eden CHP İl Başkanı Bayram Karadağ, Karabük'ün sorunlarını çözme noktasında her türlü çalışmaya hazır olduklarını söyledi. Karadağ, "CHP olarak birlikteliği sağlayarak, üzerimize düşen her görevi üstlenmeye hazırız. Karabük Belediye Başkanı olarak sizler bizlerin üzerine düşen görevi söylerseniz üstlenmeye hazırız" dedi. Karabük Belediye Başkanı Hüseyin Erer ise konuşmasında siyaset zamanının seçimler ve seçimler öncesindeki üç ay olduğunu ifade ederek, Karabük'ün bir adım ileri gidebilmesi için birlikte hareket edilmesi gerektiğini kaydetti. CHP İl Teşkilatına "gelin Karabük'ü birlikte yönetelim" diye çağrıda bulunan Başkan Erer, şöyle devam etti:

"Sizlerin fikirleri bizler için değerlidir. Her zaman her konuda fikrinizi, sosyal desteğinize bizim de ihtiyacımız var. Birlikte Karabük'ün sorunlarını daha kolay aşacağımızı düşünüyorum."

(YE-SD-Y)

08.02.2008 21:11 TSİ

Kaynak: İHA