Canaydın'dan Açıklama

Canaydın'dan Açıklama

Galatasaray Kulübü Başkanı Özhan Canaydın, 'Galatasaray Kulübü'nün, Benim Başkanlığımda Sevgi, Saygı ve Uyum İçinde Yönetildiğinden Hiçbir Galatasaraylının Şüphesi Olmamalıdır' Dedi.

Canaydın'dan Açıklama

Galatasaray Kulübü Başkanı Özhan Canaydın, ''Galatasaray Kulübü'nün, benim başkanlığımda sevgi, saygı ve uyum içinde yönetildiğinden hiçbir Galatasaraylının şüphesi olmamalıdır'' dedi.

Canaydın, kulübün resmi internet sitesinde yer alan açıklamasında, spor medyasında birkaç gündür sarı-kırmızılı yönetici ve sporcuları yıpratma amacı taşıyan iddialar içeren haberler yer aldığını ve bunun kendisini büyük üzüntüye sevk ettiğini kaydetti.

Açıklamada, şöyle denildi:

''Geçirdiğim rahatsızlık sürecinde ve sonrasında, kulübümüzün yönetimiyle ilgili hususlarda gerekli kararların alınması ve uygulanması bağlamında, yönetim kurulundaki arkadaşlarım büyük bir özveriyle Galatasaray'a hizmetlerine devam etmiş ve yokluğumu hissettirmemişlerdir. Ayrıca hiçbir yöneticimiz, kulüp içindeki görevini basamak yaparak kendi özel işlerinde kullanmaz.

Galatasaray Kulübü'nün, benim başkanlığımda sevgi, saygı ve uyum içinde yönetildiğinden hiçbir Galatasaraylının şüphesi olmamalıdır.''