Bursa Kitap Fuarı Bugün Açıldı
Haberler » Güncel » Bursa Kitap Fuarı Bugün Açıldı - Haber

Bursa Kitap Fuarı Bugün Açıldı

Bursa Kitap Fuarı bugün açıldıBURSA'da bu yıl 14'ncüsü düzenlenen "Kitap Fuarı" bugün 300 yayınevi ve sivil toplum kuruluşunun katılımıyla kapılarını kitapseverlere açtı.

Bursa Kitap Fuarı Bugün Açıldı

Kitap Fuarı bugün açıldı


BURSA'da bu yıl 14'ncüsü düzenlenen "Kitap Fuarı" bugün 300 yayınevi ve sivil toplum kuruluşunun katılımıyla kapılarını kitapseverlere açtı. Güvenlik önlemlerinin artırıldığı Kitap Fuarı gününe kadar açık kalacak.


TÜYAP Bursa Fuarcılık A.Ş. tarafından, Yayıncılar Birliği işbirliğiyle organize edilen "Bursa 14. Kitap Fuarı" bugün açıldı. TÜYAP Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi'ndeki Kitap Fuarının açılışına Bursa Milletvekilleri Hakan Çavuşoğlu, Bennur Karaburun, CHP Bursa Milletvekili Ceyhun İrgil, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Ak Partili Recep Altepe, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Fahrettin Gülener, Türkiye Yayıncılar Birliği Başkanı Metin Celal katıldı. Yaşanan bombalı saldırılar nedeniyle güvenlik önlemlerinin artırıldığı kitap fuarı 27 Mart gününe kadar açık kalacak.


Toplam 80 kültürel etkinliğe ev sahipliği yapacak olan kitap fuarında, aralarında İlber Ortaylı, Can Dündar, Ahmet Telli, Gülten Dayıoğlu, Uğur Koşar, Şermin Çarkacı, Ahmet Ümit, Ercan Kesal, İsmail Saymaz, Pelin Çift, Tuna Kiremitçi, Emre Kongar, Ayşe Kulin, Ataol Behramoğlu, Ahmet Şimşirgil, Canan Tan, Deniz Kavukçuoğlu, Mustafa Armağan, Büşra Yılmaz, Fehim Taştekin, Aret Vartanyan ve Hakan Akdoğan'ın da bulunduğu pek çok yazar okurlarıyla buluşacak.


BOYUT: 151 mb


SÜRE: 4,45

Kaynak: DHA

Manşet

Haberler