AHMET PEKYATIRMACI HABERLERİ

Ahmet Pekyatırmacı haber, Ahmet Pekyatırmacı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ahmet Pekyatırmacı - 25.04.2021
Son dakika haberleri: Selçuklu Belediyesi 5 bin fidan dikti
Açıklamada görüşlerine yer verilen Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, ilçede 1097 alanda 8 milyon 690 bin 302 metrekare yeşil alan bulunduğuna dikkat çekerek, "Fidanlar ağaca dönüşüne kadar yeni bir nesil yetişiyor.
Ahmet Pekyatırmacı - 11.04.2021
Çocuklar Sille masallarını yaptıkları bez bebeklerle öğreniyor
Açıklamada görüşlerine yer verilen Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, proje koordinatörlüğünü yürüten eğitimci Melek Bozkurt'a yapılan çalışma için teşekkür ederek, "Tarihimizi ve kültürümüzü unutturmamak, gelecek nesillere aktarmak adına kültürel çalışmalarımızı sürdürüyoruz.
Ahmet Pekyatırmacı - 29.03.2021
SOBE ve Tropikal Kelebek Bahçesi, Türkiye Belediyeler Birliğine üye belediye başkanlarını ağırladı
Başkanlara ziyaretleri sırasında ev sahipliği yaparak bilgi veren Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, günün anısına konuklarına hediye verdi.
Ahmet Pekyatırmacı - 22.03.2021
Selçuklu Belediye Başkanı Pekyatırmacı, Türk Kızılayı'nı ziyaret etti
Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, Türk Kızılayı Selçuklu Şubesi'ni ziyaret etti.
Ahmet Pekyatırmacı - 18.03.2021
Konya'da "Hedef Mavi" için denetimler sürüyor
Selçuklu Kaymakamı Ömer Hilmi Yamlı ile Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, "Hedef Mavi" sloganıyla ilçede bulunan AVM'lerde maske, mesafe ve hijyen denetimi yaptı.
Ahmet Pekyatırmacı - 14.03.2021
Son dakika haberleri... Selçuklu'da ödüllü kitap okuma yarışması için başvurular başladı
Yarışmada uzaktan eğitime destek olmak amacıyla ödül olarak her iki kategoride de birinci olan yarışmacılara ödül olarak dizüstü bilgisayar ile mikrofonlu kulaklık, ikincilere ve üçüncülere tablet ile birlikte mikrofonlu kulaklık, 4-20 arası sıralamaya giren yarışmacılara mikrofonlu kulaklık, 21-50 arası sıralamaya giren yarışmacılara ise ışıklı okuma gözlüğü hediye edilecek." Açıklamada, Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı'nın şu görüşlerine yer verildi: "Medeniyetin gelişmesindeki en temel unsurlardan biri, hiç kuşkusuz bilgi ve bilginin paylaşılmasıdır.
Ahmet Pekyatırmacı - 12.03.2021
Konyalılar bugün camide, otobüste, tramvayda Mehmet Akif Ersoy'un "Safahat"ıyla karşılaştı
Milletin fedakarlıkları, kahraman Mehmetçiğin şehadet bilinci ve iman dolu yürekleriyle verdiği mücadele sayesinde yurdun işgalden kurtarıldığını ifade eden Altay, şöyle konuştu: "Verilen büyük mücadele ve fedakarlıklar sayesinde, bizlere miras bırakılan bu toprakların her daim kıymetini bilecek, aynı şuur ve bilinçle yarınlara miras bırakacağız inşallah. Bugün ülkemizin her noktasından ressamlarımızın İstiklal Marşımız için birleşmesini, yine o dönemki birlik, beraberlik ruhunu yansıtması açısından çok önemli buluyorum. İstiklal Marşımızın kabulünün 100. yıl dönümünde milli şairimiz Mehmet Akif Ersoy'u anma vesilesi ile yapılan bu sergimiz, ziyaretçileri yeniden o günlere götürecek, yeniden o ruhu hissettirecektir." Altay, konuşmasının ardından, beraberinde Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, MHP Konya İl Başkanı Remzi Kararslan, sanatçılar ve davetlilerle, sergilenen eserleri inceledi.
Ahmet Pekyatırmacı - 28.02.2021
Selçuklu Şehir Kütüphanesi aynı anda 600 kişiye hizmet edecek
Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, yaptığı açıklamada, gençleri geleceğe donanımlı bir şekilde hazırlamanın en önemli sorumlulukları arasında yer aldığını belirtti.
Ahmet Pekyatırmacı - 14.02.2021
Umut Evi kanser hastalarına umut oluyor
"Hemşehrilerimiz burada otel konforunda hizmet alıyor" Umut Evi'nin kanser hastaları için umut verdiğini belirten Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, şunları kaydetti: "Selçuklu Belediyesi Umut Evi kanser tedavisi gören ve uzak ilçelerden gelip şehir merkezinde kalacak yeri olmayan hastalarımız için umut oluyor.
Ahmet Pekyatırmacı - 09.02.2021
Son dakika haberleri: Selçuklu Belediye Başkanı Pekyatırmacı'dan Selçuklu Özel Eğitim Meslek Okuluna ziyaret
Gelen son dakika haberine göre Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, Selçuklu Özel Eğitim Meslek Okulunu ziyaret etti.
Ahmet Pekyatırmacı - 08.02.2021
Son dakika haberi! Selçuklu Belediye Başkanı Pekyatırmacı, mahalle ziyaretleri gerçekleştiriyor
Son dakika habere göre Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, mahallelerin ihtiyaçlarını ve yapılan yatırımları yerinde incelemek için merkezde bulunan mahallelere ziyaretler gerçekleştiriyor.
Ahmet Pekyatırmacı - 31.01.2021
Selçuklu Belediyesi'nin 2020 yılı sosyal destekleri
Açıklamada görüşlerine yer verilen Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğünün Selçuklu'da pandeminin ortaya çıkmasının ardından salgınla mücadelede etkin bir şekilde çalıştığını vurguladı.
Ahmet Pekyatırmacı - 17.01.2021
Selçuklu'da, Hatice Hatun Sosyal Tesisi tamamlandı
Hacıkaymak Mahallesinde yapımı tamamlanan Hatice Hatun Sosyal Tesisi'nin hizmete sunulduğu ifade edilen açıklamada, şunlar kaydedildi: "Mahallenin ihtiyacını karşılayacak cami, eğitim tesisi ve bir de emekli lokalinin yer alacağı tesisin bina yapımının yanı sıra çevre düzenlemesi ve yeşillendirme çalışması da tamamlandı. İbadete açılan caminin yanı sıra emekli lokali ve eğitim tesisinin pandemi sonrasında hizmet vermesi bekleniyor. Tesis, 2 adet 500 metrekarelik binadan oluşuyor. Tesiste hanım ve emekliler lokalinin yanında eğitim sınıfları, idare ve personel odası, oyun odası yer alıyor. Tesis 2 milyon 175 bin liraya mal oldu." Açıklamada görüşlerine yer verilen Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, şu ifadeleri kullandı: "Selçuklu Belediyesi olarak temel belediyecilik hizmetlerinin yanında mahallelerde hemşehrilerimizin talepleri doğrultusunda hizmetler veriyoruz.
Ahmet Pekyatırmacı - 05.01.2021
Son dakika haberi! Selçuklu ve Karatay belediyeleri yeni yılın ilk meclis toplantılarını yaptı
Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, Belediye Meclis Salonu'ndaki toplantının açılışında yaptığı konuşmada, 2021 yılının Selçuklu'da hizmet yılı olacağını söyledi.
Ahmet Pekyatırmacı - 03.01.2021
Anadolu Selçuklu dönemi taç kapıları kitaplaştırılıyor
"Selçuklu mirasını her platforma tanıtmak için projeler geliştiriyoruz" Açıklamada, görüşlerine yer verilen Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, Selçuklular'ın bin yıl önce, görkemli ve ihtişamlı kültürleriyle bir medeniyet inşa ettiğini belirtti.
Ahmet Pekyatırmacı - 27.12.2020
Konya'da mobil atık getirme merkezleri oluşturuldu
Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, Mobil Atık Getirme Merkezi'ni inceledi.
Ahmet Pekyatırmacı - 15.12.2020
Konya'da belediye başkanlarının oyu "Lastiklerden voleybol sahası"na
Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca ve Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, Anadolu Ajansı Konya Bölge Müdürü Ömer Süt'ten oylamaya sunulan fotoğraflara ilişkin bilgi aldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ahmet Pekyatırmacı Haberleri | Ahmet Pekyatırmacı Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - Ahmet Pekyatırmacı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ahmet Pekyatırmacı kimdir, hayatı ve biyografisi. Çocuk Kütüphanesi faaliyetlerine başladı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 3.12.2021 09:55:05. #1.15#

title