Zamanı Durduran Somon DNA'sı İle Gençleşin
Haberler » Güncel » Zamanı Durduran Somon DNA'sı İle Gençleşin - Haber

Zamanı Durduran Somon DNA'sı İle Gençleşin

Somon DNA'sı ile zamanı durdurabilir, botoksa gerek kalmadan cildinizi gençleştirebilir ve 9 yıl önceki halinize geri dönebilirsiniz.

Zamanı Durduran Somon DNA'sı İle Gençleşin

'dan sonra 'ye gelen somon DNA'sı, ciltteki yaşlanmaya bağlı lekelere, sarkmalara ve kırışıklıklara karşı, en etkili yaşlanma karşıtı yöntem olma özelliği taşıyor. Özellikle dekolte, göğüs ve boyun bölgelerinde etkili olan somon DNA'sı, cerrahi müdahaleye gerek kalmadan sarkmaları toparlıyor.

Stres, sigara ve güneş ışığı gibi dış etkenlerin yaşlanmayı hızlandırmasıyla oluşan ciltteki kırışıklık, sarkma ve yıpranma, somon DNA'sı ile yüz germe ameliyatlarına gerek kalmadan ortadan kalkıyor, cildi gençleştiriyor. Somon DNA'sı uygulamasının acısız ve ağrısız gerçekleştirildiğini belirten Estetik Uzmanı ve Türkiye'nin ilk Güzellik Koçu Meltem Şarkışlalı, "Somon DNA'sı gençlik aşısı ile zamanı 9 yıl geriye alabilir ve yüzdeki deformasyon ve sarkmaları ameliyatsız toparlayabilirsiniz" dedi.

Somon DNA'sı, Botoksun Pabucunu Dama Attı

Botoksa gerek kalmadan cildi gençleştiren Somon DNA'sı, kadınların en büyük problemlerinden kaz ayakları ve gıdı kırışıklığı, sarkmaları yok ediyor, cildin yenilenmesini sağlıyor. Derideki hücrelerin kendilerini yenileme ve onarma yeteneği, doğadan gelen mucizevi yöntem Somon DNA'sıyla aktive edilerek, yaşlanma belirtileri ortadan kalkıyor. İtalya'da Dr. Maurizio Cavalli ve ekibinin uyguladığı ve anti-aging yöntemlerden en çok tercih edilen uygulamanın somon DNA'sı olduğunu vurgulayan Güzellik Koçu Meltem Şarkışlalı, "Kadınlar Somon DNA'sını öncelikle doğal ve etkili yöntem olduğu için tercih etmeli. Doğadan gelen bir mucize olması nedeniyle de kadınlara önerdiğimiz anti-aging uygulamalarının başında geliyor. İtalya'dan sonra Türkiye'ye gelen yöntem, kazayakları, gıdı, göğüs, dekolte bölgelerinde çok başarılı sonuçlar veriyor" şeklinde konuştu.

Kaynak: Bültenler

Manşet

Haberler