Kent Konseyi Kadın Meclisinden anlamlı etkinlik - Haberler
Haberi Paylaş

Kent Konseyi Kadın Meclisinden anlamlı etkinlik

İhlas Haber Ajansı - Yerel
 - Güncelleme:
Kent Konseyi Kadın Meclisinden anlamlı etkinlik

Erzurum Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisince devlet korumasındaki çocuklar için kahvaltılı etkinlik düzenlendi.

Erzurum Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisince devlet korumasındaki çocuklar için kahvaltılı etkinlik düzenlendi.

Kızıl elma otağında düzenlenen etkinliğe Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi Müdürü Ünal Aksakal, Atatürk Çocuk Evleri Sitesi Müdürü Mehmet Polat, Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Nesrin Şerbetçioğlu, Erzurum Büyükşehir Belediyesi Kadın ve Engelliler Birimi Şube Müdürü Serpil Keser, Kent Konseyi Kadın Meclisi yönetim kurulu üyeleri ve devlet korumasındaki çocuklar katıldı.

Çocuklarla yakından ilgilenen kadın meclisi üyeleri, çocuklarla müzik eşliğinde halay çekti. Çiftlikteki atlarla ilgilenen çocuklar, keyifli anlar yaşadı. Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi Müdürü Aksakal, çocuklar için düzenlenen etkinlik için kent Konseyi Kadın Meclisine teşekkür etti.

30 çocuğun etkinliğe katıldığını belirten Aksakal, "Çocuklarımızın bu gibi etkinliklerle sosyalleşmesini sağlayan Kadın Meclisine teşekkür ederiz" dedi.

Atatürk Çocuk Evleri Sitesi Müdürü Polat, sivil toplum kuruluşlarının sosyal sorumluluk projelerini önemsediklerini belirterek, Kadın Meclisine teşekkür etti. Sosyal sorumluluk projelerinin çocukların topluma kazandırılması açısından önemli olduğunu belirten Polat, sivil toplum kuruluşu ve kamu kurumu sinerjisinin önemine değindi.

Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Nesrin Şerbetçioğlu ise çocukların etkinlikte mutluluklarına tanık olduklarını belirterek, çocuklara aile ortamını yaşatmak için böyle bir etkinlik düzenlediklerini söyledi.

Şerbetçioğlu, devlet korumasındaki çocuklara yönelik etkinliklerinin devam edeceğini belirterek, etkinliğe destek veren Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne teşekkür etti. - ERZURUM

İhlas Haber Ajansı / Yerel

Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Erzurum Çocuk Yerel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.
title