Fenerbahçeli Valbuena, Kulüple Görüştü: Ghezzal'ı Alın

Fenerbahçe'nin yeni transferi Valbuena, eski takım arkadaşı Rachid Ghezzal'ı yönetime önerdi.

Fenerbahçeli Valbuena, Kulüple Görüştü: Ghezzal'ı Alın

Valbuena'nın yeni önerisi Ghezzal!

Fransa'dan Foot-01, Fenerbahçe'nin bu kez de Mathieu Valbuena'nın Lyon'dan eski takım arkadaşı Rachid Ghezzal'ı listeye aldığını iddia etti...

İtalya'da bir süredir bazı görüşmeler yapan Cezayirli oyuncunun beklediği rakamı bulamadığı bildirildi. Ghezzal için Valbuena'nın da aracı olduğu haberde yer aldı. Valbuena daha önce de Loic Remy'yi gündeme getirmişti.

FENERBAHÇE, REMY'DEN KALP SORUNU NEDENİYLE VAZGEÇTİ

Öte yandan Galatasaray yönetimi kulüp doktoru Yener İnce'nin "bayılabilir" demesine rağmen Bafetimbi Gomis'i transfer ederken Fenerbahçe'nin Loic Remy'den benzer bir sıkıntı yüzünden vazgeçtiği ortaya çıktı...

Daha önce Washington'u kalp kapakçığı sıkıntısı yüzünden evine yollayan Fenerbahçe'nin Remy'yi, Londra'da sağlık kontorlünden geçirdiği ama kalbinde çıkan ritm bozukluğu yüzünden transferinden vazgeçtiği iddia edildi.

Fransız RMC radyosu daha önce Liverpool'un da Remy'yi kalbindeki sıkıntı yüzünden almadığını hatırlatarak, "Türkler de aynı riski almadı" yorumunu yaptı.

GHEZZAL'IN 26 MAÇTA 2 GOL 4 ASİSTİ VAR

25 yaşındaki Cezayirli futbolcu kariyerine Olimpik Lyon takımının alt yapısında başladı. Başarılı oyuncu kısa sürede A takıma çıktı. Geçtiğimiz sezon 26 lig maçında 2 gol 4 asistlik bir performans sergiledi. Oyuncunun transfermarkt değeri 8 milyon Euro. Gelecek sezon için sözleşmesi bulunmuyor.