Tekirdağ'da Ramazan Bayramı Kutlamaları

Tekirdağ'da Ramazan Bayramı Kutlamaları

Tekirdağ Vali Vekili Erdoğan Özdemir ve Beraberindeki Protokol Üyeleri, Tekirdağ Devlet Hastanesi'nde Bayram Günü Dünyaya Gelen ve Mustafa Bayram Adı Verilen Bebeği Ziyaret Etti.

Tekirdağ'da Ramazan Bayramı Kutlamaları

Tekirdağ Vali Vekili Erdoğan Özdemir ve beraberindeki protokol üyeleri, Tekirdağ Devlet Hastanesi'nde bayram günü dünyaya gelen ve Mustafa Bayram adı verilen bebeği ziyaret etti.

Ramazan Bayramı nedeniyle Tekirdağ Polisevi'nde bayramlaşa töreni düzenlendi. Tüm protokol üyelerinin hazır bulunduğu törenin ardından bayramlaşma ziyaretleri için Tekirdağ Devlet Hastanesi'ne gidildi. Hastanedeki hastaları ziyaret eden ve onlara gül hediye eden Vali Vekili Erdoğan Özdemir ve eşi, Ramazan Bayramı'nda Tekirdağ'da dünyaya gelen ilk bebeği de ziyaret etti. Tekirdağ'da yaşayan Fazlı ailesinin Ramazan Bayramı'nda dünyaya gelen ikinci çocuklarına Mustafa Bayram adı verildi. 6 yaşında bir kız

babası olan Metin Fazlı, doğumun bayramdan sonra olacağını beklediklerini ancak bayram günü gerçekleşmesinin çok sevindirici olduğunu söyledi. Doğum heyecanını yaşarken bir anda protokol üyelerini karşısında gören baba Metin Fazla, çok şaşırdığını söyledi. Tekirdağ Vali Vekili Erdoğan Özdemir ve eşi ise, doğum yapan Hümeyra Fazlı'ya gül hediye ederek bayramını kutladı. Ziyaretten yarım saat önce doğan Mustafa Bayram bebeğe, protokol yoğun ilgi gösterdi.

Bayram nedeniyle hastanede yatan diğer hastaları da ziyaret eden protokol üyeleri, daha sonra hastaneden ayrıldı.

(EÖ-RA-OK-Y)

Kaynak: İHA