Petrolspor'un Yeni Yönetimi Vali Deniz'i Ziyaret Etti - Haberler
Haberi Paylaş

Petrolspor'un Yeni Yönetimi Vali Deniz'i Ziyaret Etti

Temsilci - Spor
Petrolspor'un Yeni Yönetimi Vali Deniz'i Ziyaret Etti

3.Lig 2.Grup temsilcisi Petrolspor, oluşturduğu yeni yönetimle Batman Valisi Ahmet Deniz'i makamında ziyaret ettiler.

Petrolspor yönetimi Batman Valisi Ahmet Deniz'i ziyaret etti

Batman Valisi Ahmet Deniz'in sık sık Petrolspor'a "destek vereceğim" sözlerini dillendirmesinin ardından bir atılımda işadamlarından geldi.

Yeni açıklanan Petrolspor'un yeni yönetimindeki isimler, kulübe yeteri miktarda maddi destek sağladığı takdirde Petrolspor, şaha kalkacak…

PETROL'ÜN GELECEKLERİ

Petrolspor'da yaşanan hızlı gelişmeler adeta umut vaat ediyor.

Petrolspor Kulübü Başkanı Aydın Gülmez, yeni sezonda görev alacak yönetim kurulu üyelerinin isimlerini açıkladı.

Yeni yönetimde görev alacak isimler şöyle; Arif Arslan, Ömer El, Aydın Kurt, Turgut Önal, Emin Çelik, Ferhat Özdemir, İbrahim Güç, Abdurrahman Özhan, Engin Karaman, Mehmet Kurt, Ekrem Konaç, Serhat Kaya, Mustafa Balaban, Fatih Ceylan, Yalçın Güneştekin ve Emin Yıldız'dan oluşan yönetim Petrolspor'a tam anlamıyla destek verdiği takdirde Kırmızı – Beyazlı ekibi güzel günler bekliyor olacak.

YENİ YÖNETİM KAHVALTIDA BULUŞTU

2016 – 2017 futbol sezonunda Petrolspor'da görev yapacak olan yeni yönetim kurulu üyeleri, kahvaltıda bir araya geldi.

Petrolspor yeni yönetim kurulu üyeleri, BATSO Meclis Başkanı ve Petrolspor Yönetim Kurulu Üyesi Emin Çelik'in daveti üzerine Mezopotamya Hotel'de kahvaltıda bir araya geldi.

Başkan Aydın Gülmez ve yeni yönetim kurulu üyelerinin katıldığı kahvaltılı toplantıda takımın hedeflerine ve izlenecek yol haritasına ilişkin değerlendirmeler yapıldı.

Kahvaltı sonrası açıklama yapan Başkan Aydın Gülmez "Yaptığımız görüşmeler sonucu yeni yönetim kurulundaki arkadaşlarımızla ilk kez kahvaltıda bir araya geldik. Görev süresince yapacağımız çalışmalarla Batmanlıların ve futbolseverlerin güvenini boşa çıkarmamaya çalışacağız" dedi.

İLK ZİYARET VALİ'YE

Göreve başlayan Petrolspor'un yeni yönetim kurulu üyeleri, Vali Ahmet Deniz'e nezaket ziyaretinde bulundu.

Vali Deniz, yeni yönetim kurulunu makamında kabul ederek, hayırlı olsun temennilerinde bulundu.

Aydın Gülmez Başkanlığındaki yeni yönetim kurulu ise kulübün hedefleri ve yürüteceği çalışmalar hakkında Vali Deniz'e bilgi vererek kulübü çok daha iyi noktalara taşımak için uğraş vereceklerini ifade etti.

"BATMAN'A 3. LİG YAKIŞMIYOR"

Vali Deniz, yeni yönetim kurulu ile yaptığı sohbette "Batman'a 3. Lig yakışmıyor. Herkesin desteği ile birlikte biz de koordineli bir şekilde bu takım için ne gerekiyorsa yapacağız. Bu şehir çok rahat bu işi götürebilir. Geçmişten gelen bir alt yapıda var. TP'nin olması artı bir değerdir. Sizin de desteğinizle herkesin hesabını kitabını yaparak önümüzü görerek birlikte çalışacağız. Yeri geldiğinde ne yapacaksak yapacağız. Hep beraber bir araya geliriz. Bir yol haritası çizeriz. Herkes gücüne göre destek vermeli. Gerekirse elimizi taşın atına koyacağız. Yönetim Kuruluna giren arkadaşlarımızın yanında olacağız" dedi.

"TAKIMI ÜST LİGE ÇIKARMAYI HEDEFLİYORUZ"

Vali Ahmet Deniz'in ardından söz alan Başkan Aydın Gülmez ise şu ifadeleri kullandı. Gülmez, "İnşallah bu sene bu güçlü yönetimle beraber sizin (Vali) önderliğinizde hedefimiz takımı bir üst lige çıkarmaktır. Güçlü bir yönetim oluşturduk. İnşallah hep birlikte takımı sahiplenerek diğer kurumlarla beraber birleştirerek bunu başaracağımıza inanıyorum" ifadelerini kullandı. Samimi ortamda gerçekleşen ziyaret, hatıra fotoğrafının çekilmesi ile sona erdi. Murat Ezgin/Batman Gazetesi
Temsilci / Spor

Batman Yerel Spor Haberler

Bu haber Temsilci tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Temsilci tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Temsilci kurumudur.
title