Haberler

Sivas Valisi Yılmaz Şimşek oyunu kullandı

Abone Ol

Sivas Valisi Yılmaz Şimşek, Cumhurbaşkanı Seçimi'nin ikinci turu için oyunu kullandı. Şimşek, oy vermek üzere eşi Çiğdem Olgun Şimşek ile Atatürk Anadolu Lisesi'ne gitti. Oyunu 1026 numaralı sandıkta kullanan Şimşek, seçimlerin ülke ve demokrasiye hayırlı olmasını diledi.

Sivas Valisi Yılmaz Şimşek, Cumhurbaşkanı Seçimi'nin ikinci turu için oyunu kullandı.

Valilikten yapılan açıklamaya göre, Şimşek, oy vermek üzere eşi Çiğdem Olgun Şimşek ile Atatürk Anadolu Lisesi'ne gitti.

Oyunu 1026 numaralı sandıkta kullanan Şimşek, seçimlerin ülke ve demokrasiye hayırlı olmasını diledi.

Sivas'ta oy kullanma işleminin sorunsuz devam ettiğini aktaran Şimşek, "2 bin 331 sandıkta vatandaşlarımız huzur ve güven içerinde oylarını kullanıyor. Bu amaç doğrultusunda da yaklaşık 2 bin 500 güvenlik görevlimiz görev yapıyor. Şu an itibari ile bizlere intikal eden önemli bir sorun yok. Bu seçimlerde görev yapan tüm arkadaşlara kolaylıklar diliyorum. Seçimlerin ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını diliyorum." ifadelerini kullandı.

Kaynak: AA / Politika

Sivas Valiliği Anadolu Lisesi Yılmaz Şimşek Politika Haberler

Bakmadan Geçme

Dilan Polat'ın yardımcısı Şule gözaltına mı alındı, suçu ne? Şule Özbek mi, Türk mü? Urfa dürüm tarifi! MasterChef Urfa dürüm nasıl yapılır? Adana dürüm tarifi! MasterChef Adana dürüm nasıl yapılır? Çöp şiş dürüm tarifi! MasterChef Çöp şiş dürüm nasıl yapılır? Tavuk şiş dürüm tarifi! MasterChef Tavuk şiş dürüm nasıl yapılır? 5 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 5 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? 5 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 5 Aralık Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 5 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 5 Aralık AFAD ve Kandilli deprem listesi! 5 Aralık Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 5 Aralık 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 5 Aralık Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 5 Aralık Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? 5 Aralık Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? 5 Aralık Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title