New York Valisini Koltuğundan Eden Telekız Mtv'de Çöpçatan Programı Sunacak

New York Valisini Koltuğundan Eden Telekız Mtv'de Çöpçatan Programı Sunacak

New York Eski Valisi Eliot Spitzer ile Yaşadığı Para Karşılığı Aşk İlişkisi Ortaya Çıktıktan Sonra Spitzer'i Koltuğundan Ederek Daha Sonra Üne Kavuşan Telekız Ashley Duprã©'nin Ünlü Müzik Televizyonu Mtv'de Çöpçatan Programı Sunacağı İddia Edildi.

New York Valisini Koltuğundan Eden Telekız Mtv'de Çöpçatan Programı Sunacak

New York eski Valisi Eliot Spitzer ile yaşadığı para karşılığı aşk ilişkisi ortaya çıktıktan sonra New York eski Valisi Eliot Spitzer koltuğundan ederek daha sonra üne kavuşan telekız Ashley Dupré'nin ünlü müzik televizyonu MTV'de çöpçatan program sunacağı iddia edildi.


ABD'nin en bilinen magazin haber sitesi E News'un konuyla ilgili haberinde, Dupre'nin, Nicole Richie ve Pamela Anderson'ın da bir süre program yaptığı Los Angeles merkezli prodüksiyon firması Handprint Entertainment ile televizyonda reality show yapmak üzere anlaştığı, Dupre'nin program için New York'tan Los Angeles'a taşınacağı iddia edildi.


E News, Dupre'nin reality show programının MTV'de yayınlanacağını da iddia etti. Handprint Entertainment firması konuyla ilgili yorum yapmazken, MTV ise iddiayı reddetti. Dupré'nin avukatı Richard C. Wolfe ise, "Dupré, hayatında bilinen olumsuzlukları değiştirip, artıya geçmek istiyor, hayatında yeni bir başlangıç yapmak için yeni ve heyecanlı projelere adım atmak istiyor" şeklinde konuştu.(ANKA)


(CK/TT/ZG)

Kaynak: ANKA