MEHMET EROL HABERLERİ

Mehmet Erol haber, Mehmet Erol son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Erol - 30.01.2020
DHA YURT ÖZEL GÜNDEM-TEKRAR
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ------------------------------  Öğrencilerin kodlama çalışması detay  Derse giren öğrenciler detay  Uygulamanın bir öğrenci tarafından tanıtılması  Selim Bozkurt isimli öğrenci röportajı  Kuzey Özduru isimli öğrenci röportajı  Öğretmen Gonca Komşu röportaj  HABER-KAMERA: Ramiz Kaan OKTAR/ADAPAZARI(Sakarya), Haber Kodu : 200130036 ===================================== Kar yanığından korunmanın yolu güneş gözlüğü   TÜRKİYE'deki kayak merkezlerinde özellikle sömestir tatilinin de etkisiyle yoğunluk devam ederken, uzmanlar da tatilcileri kar yanığı konusunda uyardı. Rahatsızlığın ilk belirtilerinin gözlerde ağrı, sulanma, ışık hassasiyeti, bulanık görme olduğunu belirten Bursa Şehir Hastanesi Göz Hastalıkları ve Cerrahisi uzmanı Doç Dr. Mehmet Erol Can, "Eğer böyle bir olaya maruz kalırsak yapmamız gereken ilk şey göz yaşı damlaları kullanmak.
Mehmet Erol - 30.01.2020
DHA YURT ÖZEL GÜNDEM
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ------------------------------  Öğrencilerin kodlama çalışması detay  Derse giren öğrenciler detay  Uygulamanın bir öğrenci tarafından tanıtılması  Selim Bozkurt isimli öğrenci röportajı  Kuzey Özduru isimli öğrenci röportajı  Öğretmen Gonca Komşu röportaj  HABER-KAMERA: Ramiz Kaan OKTAR/ADAPAZARI(Sakarya), ===================================== Kar yanığından korunmanın yolu güneş gözlüğü   TÜRKİYE'deki kayak merkezlerinde özellikle sömestir tatilinin de etkisiyle yoğunluk devam ederken, uzmanlar da tatilcileri kar yanığı konusunda uyardı. Rahatsızlığın ilk belirtilerinin gözlerde ağrı, sulanma, ışık hassasiyeti, bulanık görme olduğunu belirten Bursa Şehir Hastanesi Göz Hastalıkları ve Cerrahisi uzmanı Doç Dr. Mehmet Erol Can, "Eğer böyle bir olaya maruz kalırsak yapmamız gereken ilk şey göz yaşı damlaları kullanmak.
Mehmet Erol - 13.01.2020
Mardin'de otobüs ve minibüs sürücülerine seminer
Artuklu Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Vahap Özpolat "iletişim ve etik değerlerler", Trafik Şube Müdürü Mehmet Erol Ülgen ise toplu taşıma araç sürücülerinin ve çalışanlarının uyması gereken kurallar hakkında bilgi verdi.
Mehmet Erol - 12.09.2019
İzmir Orman Bölge Müdürlüğüne Zafer Derince atandı
İzmir Orman Bölge Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamaya göre Zafer Derince, görevi vekaleten yürüten Orman Bölge Müdür Yardımcısı Mehmet Erol'dan devraldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Mehmet Erol Haberleri | Mehmet Erol Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Mehmet Erol haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Erol kimdir, hayatı ve biyografisi. Dörtyol'da Kovid-19 denetimleri.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.5.2021 16:09:08. #1.14#

title