Marmaris Israilli Milyarder Denizin Ortasına Su Parkı Kurdurdu
Haberler » Güncel » Marmaris Israilli Milyarder Denizin Ortasına Su Parkı Kurdurdu - Haber

Marmaris Israilli Milyarder Denizin Ortasına Su Parkı Kurdurdu

Muğla'nın Marmaris İlçesi'ne kiraladığı 'Bella Mare' isimli ultra lüks guletle gelen uluslararası teknoloji şirketi 'RayV'nin Yönetim Kurulu Başkanı İsrailli iş adamı 60 yaşındaki Ron Zuckerman, Bozburun açıklarına demirledi.

'nın İlçesi'ne kiraladığı 'Bella Mare' isimli ultra lüks guletle gelen uluslararası teknoloji şirketi 'RayV'nin Yönetim Kurulu Başkanı İsrailli iş adamı 60 yaşındaki Ron Zuckerman, açıklarına demirledi. Zuckerman'ın çocukları eğlenebilsin diye denizin ortasına kurdurduğu su parkı, görenleri şaşkına çevirdi.


Ege'de kalabalık bir grupla mavi tura çıkan Ron Zuckerman, Marmaris'te 'Turkyacht' isimli tur şirketinden daha önce ünlü yıldız Demi Moore'un da mavi tura çıktığı 'Bella Mare' isimli ultra lüks guleti kiraladı. Guletle çeşitli koyları gezen İsrailli işadamı, dün (çarşamba) de Marmaris'in Bozburun mahallesi açıklarında demirledi. Misafirleri ve çocuklarının eğlencesi için ise denizin ortasına su sporları merkezi kurdurttu. Çocuklar daha çok, su parkında oynarken; büyükleri ise jet-ski ile flyboard gibi deniz araçlarını kullanmayı tercih etti. Zuckerman ve beraberindekiler, 'deki mavi turunun iki haftalık olduğu öğrenildi.


KÖTÜ GİDİŞİ TERSİNE ÇEVİRMELİYİZ


Türkiye'de yat firmalarının önde gelen isimlerinden olan Türkyacht firmasının ortağı Eyüp Bayraktaroğlu, büyük çabaları sonrasında dünyanın önde gelen zenginlerinin mavi tur için Türkiye'yi tercih etmeye başladığını söyledi. Geçen yıl turizmde yaşanan krize rağmen tanıtıma hız kesmeden devam ettiklerini ifade eden Bayraktaroğlu, "Bu senenin de beklentisi iyi değil. Fakat ne olursa olsun biz firma olarak Türkiye'yi mavi turda hak ettiği yere getirmek için her türlü imkanı seferber etmeye çalışıyoruz" dedi.

Kaynak: DHA

Haber Videosu

: Marmaris Israilli Milyarder Denizin Ortasına Su Parkı Kurdurdu

Manşet

Haberler