MAHSUN KIRMIZIGÜL HABERLERİ

MAHSUN KIRMIZIGÜL HABERLERİ

Mahsun Kırmızıgül haber, Mahsun Kırmızıgül son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mahsun Kırmızıgül - 6.11.2019
"Recep İvedik 6"nın galası yapıldı
Mahsun Kırmızıgül, Recep İvedik'in bir halk kahramanı olduğunun altını çizerek, "Bir önceki filmde de kahkahalarla gülmüştüm.
Mahsun Kırmızıgül - 23.10.2019
'Cinayet Süsü'ne muhteşem gala!
İzleyenlerin büyük beğenisi toplayan filmin galasına; Engin Altan Düzyatan-Neslişah Alkoçlar, Abdullah Oğuz, Ahu Yağtu, Hazal Kaya, Burak Sağyaşar - Hatice Şendil, Cemal-Nükhet Okan, Timur-Banu Savcı, Demet Özdemir, Dilen Çiçek Deniz, Ebru Özkan-Ertan Saban, Engin Alkan, Ezgi Mola, Gonca Vuslateri, Gökhan Türkmen, Hande Doğandemir, İrem Sak, İsmail Filiz, Mahsun Kırmızıgül, Murat Han, Melisa Şenolsun, Murat Dalkılıç-Hande Erçel, Murat Şeker, Nebahat Çehre, Nebil Özgentürk, Nur Fettahoğlu, Nurgül Yeşilçay-Necati Kocabay, Öykü Serter, Polat Yağcı, Songül Öden, Tanem Sivar, Yunus Emre Yıldırımer, Zeynep Tuğçe Bayat gibi isimler katıldı.
Mahsun Kırmızıgül - 16.10.2019
DHA İSTANBUL BÜLTENİ-1
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ----------- -Sağlık ekiplerinin kadına müdahalesi -Ambulansa götürülmesi -Polis ekiplerin çalışması -Siteden detaylar -Sitenin güvenlik görevlilerinden detaylar  -Genel ve detaylar  16.10.2019 - 07.42 Haber Kodu : 191016012 ================================== 4- KIZINA ŞİDDET UYGULAYAN BABA VE KIZI HAKKINDA İDDİANAME DÜZENLENDİ Haber: Özden ATİK  / İstanbul, DHA Sosyal medyada 19 yaşındaki kızına Taksim Tarlabaşı'ndaki evinde şiddet uyguladığı görüntüleriyle tepki çeken ve çıkarıldığı mahkemece tutuklanan baba Muzaffer A., hakkındaki soruşturma tamamlandı. Savcılık, hem baba Muzaffer A., hem de kızı Tuğba A. hakkında ceza istedi.  Ailenin Korunması ve Kadına Karşı Şiddetin Önlenmesi Bürosu Savcılığı'nca hazırlanan iddianamede, olay sonrası çıkarıldığı mahkemece 9 Ekim'de tutuklanan baba Muzaffer A. ve kızı Tuğba A. "müşteki-şüpheli" sıfatıyla yer aldı. Muzaffer A. hakkında "Altsoyuna karşı nitelikli kasten yaralama" suçundan TCK'nin 86/1-3a ve 29/1. maddeleri uyarınca 1 yıl 1,5 aydan 3 yıl 5 aya kadar hapis istendi. Kızı Tuğba A. hakkında ise babasına yönelik "Üst soya karşı basit yaralama" suçundan TCK'nin 86/2-3a ve 29/1 maddeleri uyarınca hapis cezası 4,5 aydan 1 yıl 1 ay 15 gün hapis cezası talep edildi.  Baba ve kızı hakkında haksız tahrik hükümleri talep edildi. Soruşturma kapsamında, anne ve 17 yaşındaki S.A'nın da ifadeleri alındı. İddianame, İstanbul 19. Asliye Ceza Mahkemesi'ne gönderildi. Mahkeme iddianameyi kabul ederse baba ve kız önümüzdeki günlerde hakim karşısına çıkacak.  BAZI SUÇLARDAN TAKİPSİZLİK KARARI VERİLDİ Öte yandan, baba Muzaffer A., anne Şefika A. ve kızı Tuğba A. hakkında "Karşılıklı yaralama", "Tehdit" ve "Hakaret" suçlarından da takipsizlik kararı verildiği belirtildi. Baba Muzaffer A. hakkında "Cinsel taciz" iddiasına da takipsizlik kararı verildi.   Görüntü Dökümü: -------------   15.10.2019 - 17.03 Haber Kodu : 191015207 ====================================== 5- CEM YILMAZ'IN YENİ FİLMİNİN GALASI DÜZENLENDİ Haber- Kamera: İlkay DİKİCİ / Cem Yılmaz'ın yönetmenliğini ve senaristliğini üstlendiği 'Karakomik Filmler' serisinin ilk filmleri 'Kaçamak' ve '2 Arada'nın galası önceki gün düzenlendi. İzleyiciye aynı seansta, tek biletle, iki ayrı film sunan Karakomik Filmler'in ekibi, davetlilerle yapımı izledi Cem Yılmaz'ın yönetmenliğini ve senaristliğini yaptığı, yapımcılığını NuLook ve CMYLMZ Fikirsanat'ın üstlendiği Karakomik Filmler serisinin ilk filmleri 'Kaçamak' ve '2 Arada'nın galası Zorlu Performans Sanatları Merkezi'nde düzenlendi. 18 Ekim'de vizyona girecek olan komedi filminin galasına filmin oyuncuları, Cem Yılmaz, Can Yılmaz, Ozan Güven, Zafer Algöz, Özkan Uğur gibi isimlerin yanı sıra Özge Özpirinçci, İdil-Mert Fırat, Revna Demirören, Harun Tekin, Bade İşçil, Mehmet-Can Aslantuğ, Rana-Erol Tabanca, Mahsun Kırmızıgül-Ece Binay, Ahu Yağtu gibi isimler de katıldı.
Mahsun Kırmızıgül - 16.10.2019
Cem Yılmaz'ın yeni filminin galası düzenlendi
CEM Yılmaz'ın yönetmenliğini ve senaristliğini yaptığı, yapımcılığını NuLook ve CMYLMZ Fikirsanat'ın üstlendiği Karakomik Filmler serisinin ilk filmleri 'Kaçamak' ve '2 Arada'nın galası Zorlu Performans Sanatları Merkezi'nde düzenlendi. 18 Ekim'de vizyona girecek olan komedi filminin galasına filmin oyuncuları, Cem Yılmaz, Can Yılmaz, Ozan Güven, Zafer Algöz, Özkan Uğur gibi isimlerin yanı sıra Özge Özpirinçci, İdil-Mert Fırat, Revna Demirören, Harun Tekin, Bade İşçil, Mehmet-Can Aslantuğ, Rana-Erol Tabanca, Mahsun Kırmızıgül-Ece Binay, Ahu Yağtu gibi isimler de katıldı.
Mahsun Kırmızıgül - 16.10.2019
CEM YILMAZ'IN YENİ FİLMİNİN GALASI DÜZENLENDİ
  Haber- Kamera: İlkay DİKİCİ / Cem Yılmaz'ın yönetmenliğini ve senaristliğini yaptığı, yapımcılığını NuLook ve CMYLMZ Fikirsanat'ın üstlendiği Karakomik Filmler serisinin ilk filmleri 'Kaçamak' ve '2 Arada'nın galası Zorlu Performans Sanatları Merkezi'nde düzenlendi. 18 Ekim'de vizyona girecek olan komedi filminin galasına filmin oyuncuları, Cem Yılmaz, Can Yılmaz, Ozan Güven, Zafer Algöz, Özkan Uğur gibi isimlerin yanı sıra Özge Özpirinçci, İdil-Mert Fırat, Revna Demirören, Harun Tekin, Bade İşçil, Mehmet-Can Aslantuğ, Rana-Erol Tabanca, Mahsun Kırmızıgül-Ece Binay, Ahu Yağtu gibi isimler de katıldı.
Mahsun Kırmızıgül - 15.10.2019
"Karakomik Filmler"in galası yapıldı
Sanat ve sinema camiasının yoğun ilgi gösterdiği galaya, filmin oyuncu ekibinin yanı sıra aralarında Mert Fırat, Burcu Biricik, Özge Özberk, Ahu Yağtu, Mahsun Kırmızıgül, Pelin Akil ile Anıl Altan'ın bulunduğu birçok ünlü isim katıldı.
Mahsun Kırmızıgül - 3.10.2019
Usta oyuncu Tarık Ünlüoğlu son yolculuğuna uğurlandı
Sanatçının eşi Gülenay Kalkan'ın taziyeleri kabul ettiği cenazeye Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Nadir Alpaslan, CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, eski Genelkurmay Başkanı emekli Orgeneral İlker Başbuğ, İstanbul İl Kültür ve Turizm Müdürü Coşkun Yılmaz, Ay Yapım CEO'su Kerem Çatay, oyuncular Kıvanç Tatlıtuğ, Kenan İmirzalıoğlu, Yılmaz Erdoğan, Tamer Karadağlı, Ata Demirer, Selçuk Yöntem, Zafer Ergin, Zafer Algöz, Demet Akbağ, Can Yılmaz, Mahsun Kırmızıgül, Özgür Ozan katıldı.
Mahsun Kırmızıgül - 25.6.2019
Kapalıçarşı'nın ünlü halıcısına veda
KAPALIÇARŞI'nın sevilen esnafından, dünyaca ünlü halıcı Seyfettin Savukduran, hayatını kaybetti. 40 yılını Kapalıçarşı'da geçiren Savukduran'ın cenaze törenine arkadaşı sanatçı Mahsun Kırmızıgül ile çok sayıda esnaf arkadaşı katıldı.
Mahsun Kırmızıgül - 25.6.2019
DHA İSTANBUL - KAPALIÇARŞI'NIN ÜNLÜ HALICISINA VEDA
KAPALIÇARŞI'nın sevilen esnafından, dünyaca ünlü halıcı Seyfettin Savukduran, hayatını kaybetti.  40 yılını Kapalıçarşı'da geçiren Savukduran'ın cenaze törenine arkadaşı sanatçı Mahsun Kırmızıgül ile çok sayıda esnaf arkadaşı katıldı.
Mahsun Kırmızıgül - 7.6.2019
Ünlü komedyenden sinema sektörüne ağır eleştiri
"BU GİDİŞLE SİNEMALAR OYNAMAYACAK" Son olarak filmlerinin fazla izlenmeme sebebinin salon bulamadıklarından dolayı olduğunu belirten Tuncer, sözlerini şöyle sürdürdü: "Biz yaptık diye söylemiyorum. 10 üzerinden 10 bir film değil ama 2 de değil. 6 olur 7 olur. Bu film mesela komik oldu. Bugüne kadar ben kötü yorum duymadım. Filmi izleyen kişilerden duymadım yani. İyi ki izlemişiz diyorlar. Demek ki insanlar bu filmi sevmiş. Neden izlenmiyor? Salon bulamadığımız için. Sorun aslında filmde değil. CD falan çıkmadan önce çok kaset satılırdı. 6 milyon satan kasetler vardı. İbrahim Tatlıses olsun, Sezen Aksu olsun, Mahsun Kırmızıgül olsun.
Mahsun Kırmızıgül - 7.5.2019
Bartın'da, Mika-Der Çocuk Evleri Açıldı
MİKA-DER ile Bartın Valiliği arasında 2012 yılında yapılan protokol gereği Çocuk Evleri Sitesi'nin yapımı tamamlanarak, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'na devredildi. 1 idari bina ve 4 yaşam biriminden oluşan Mika-Der Çocuk Evleri Sitesi'nde 13 ile 18 yaş arası 40 erkek çocuk kalabilecek. Evlerin yapımına ünlü sanatçılardan Tarkan, Mahsun Kırmızıgül, Erol Evgin, iş insanları Revna Demirören, Tayfun Çebi, Ali Ağaoğlu, Handan Özcan, Ömer Sabancı, Bülent Eriş, Ömer Temelli, Erkan Güral, Tamara Mansimov, Namık Kemal Yüce, Ömer Kaptanoğlu, Doğukan Poyraz ve Yaşar Çebi destek verdi.
Mahsun Kırmızıgül - 26.4.2019
Mahsun Kırmızgül'ün Annesinin Evinden Soyguna Hapis Cezası
ETİLER'de Mahsun Kırmızıgül'ün 94 yaşındaki annesi Faike Arık'ın evinde çalışan ve Arık'ın yaklaşık 2 milyon liralık para ve ziynet eşyası çaldığı iddiasıyla yargılanan Türkmenistanlı Muyassar Matkurbanova, 7 yıl 6 ay hapis cezasına çarptırıldı.
Mahsun Kırmızıgül - 26.4.2019
Mahsun Kırmızgül'ün Annesinin Evinden Soyguna Hapis Cezası
Haber: Özden ATİK / İstanbul, DHAEtiler'de Mahsun Kırmızıgül'ün 94 yaşındaki annesi Faike Arık'ın evinde çalışan ve Arık'ın yaklaşık 2 milyon liralık para ve ziynet eşyası çaldığı iddiasıyla yargılanan Türkmenistanlı Muyassar Matkurbanova, 7 yıl 6 ay hapis cezasına çarptırıldı.
Mahsun Kırmızıgül - 13.2.2019
Kırmızıgül'ün Avukat Eşi, Kayınvalidesinin Avukatlığını Yaptı
Şarkıcı, oyuncu ve yönetmen Mahsun Kırmızıgül'ün avukat eşi Ece Kırmızıgül, Türkmenistan uyruklu hasta bakıcısı ve 2 arkadaşı tarafından 2 milyon TL'lik para ve ziynet eşyası çalınan kayınvalidesi Faike Arık'ın (93) avukatlığını yaptı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mahsun Kırmızıgül Haberleri | Mahsun Kırmızıgül Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Mahsun Kırmızıgül haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mahsun Kırmızıgül kimdir, hayatı ve biyografisi. Boşanmaları bitireceğiz!.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.9.2020 02:23:39. #1.15#
title