Podyumda talihsiz kaza! Dengesini kaybeden baş manken Tuğba Altıntop yere kapaklandı - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Podyumda talihsiz kaza! Dengesini kaybeden baş manken Tuğba Altıntop yere kapaklandı

Haberler.com / Ecem Altan - Haberler | Magazin

Beyoğlu'nda düzenlenen ve teması "Güçlü Kadın" olarak belirlenen defileye baş manken çıkan Tuğba Altıntop, podyumda dengesini kaybedince yere kapaklandı. Acı içinde yerinden kalkmaya çalışan Altıntop, elbisesinin kısalığından dolayı da frikik verdi.

Ünlü modacı Deniz Albayrak, önceki akşam bir otelde defile düzenledi. 'Güçlü Kadın' temalı defilenin baş mankeni de 1996 Miss Turkey Güzeli Tuğba Altıntop oldu. Zümrüt yeşili bir elbise ile podyuma çıkan Altıntop, talihsiz bir kaza yaşadı.

ELBİSENİN AZİZLİĞİNE UĞRADI

44 yaşındaki Tuğba Altıntop, ilk kıyafetini tanıtmak için çıktığı podyumda dengesini kaybedip yere kapaklandı. Acı içinde yerde kalan ünlü isim, profesyonelliğini bozmadan acı içinde ayakkabılarını çıkartarak yerinden kalktı ve yürüyemeye devam etti. Üzerindeki mini elbiseden ve çektiği acıdan dolayı zorlanan Altıntop, yerinden kalkarken frikik de verdi.

Podyumda talihsiz kaza! Dengesini kaybeden baş manken Tuğba Altıntop yere kapaklandı

"BÜYÜK BİR KAZA ATLATTIM, ALLAH KORUDU"

Defilenin finalini bir gelinlikle yapan Tuğba Altıntop, organizasyon bittikten sonra yaptığı açıklamada "Küçük değil, büyük bir kaza atlattım aslında... Ayağım takıldı, dengemi kaybettim. Bileğim burkulabilir, hatta kırılabilirdi. Allah korudu" dedi.

Podyumda talihsiz kaza! Dengesini kaybeden baş manken Tuğba Altıntop yere kapaklandı

Podyumda talihsiz kaza! Dengesini kaybeden baş manken Tuğba Altıntop yere kapaklandı

Ecem Altan
Magazin Sorumlusu Haberler.com - Magazin Haberleri

Haberler.com - Magazin Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (11)
TC Gülay Kaya Çelik:Laik türk kadınına kurban olun sizler gibi arap sevici değiliz 6 yaşındaki kız çocukları evlendirilebilir demeyiz anamızın bacımızın diz kapağından şehvet duygularımız uyanmaz laik türk cumhuriyetini laik türk kadınını sevmeyen arap ülkelerine defolup gidebilir Cevap Yaz 20 11 Yayından Kaldır
zafer Demircali:Biryerler açılacaksa beyinleri açmalı havalandırmalı, Laiklik ve demokrasi insanların birbirine anlamasi hazmedebilmesidir. Ülkeni işgal eden, Atatürk'ün savaştığı her ülkeden İngiliz, Fransızı, avusturalyalisi geliyor da Araplar mi fazla geldi..... Araştırıp okumadan Biz siz diye toplumu bölerseniz sonradan darbelere vesayetcilere ya kucak açarsınız ya da kucaklanirsiniz geleceğinizi yok edenlerce. İnceleyin bakalım darbeleri yapanlar hangi bankalara ve şirketlere ortak ve yönetici olmuş!!!!!! 5 11 Yayından Kaldır
Metin Yalcin:Bir kadının nasıl ezildiğini ne durumlara düştüğünü naklen izliyoruz, keşke başında adam gibi bir adam olsaydı evinin sultanı, çocuklarının annesi olsaydı .. Bunu Rafet denen kocası bozuk para gibi harcadı yazık etti kıza .. Cevap Yaz 13 6 Yayından Kaldır
Tüm 11 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title